Pomocí vlastní aplikace po chvíli v aplikaci Office Outlook 2007 není nazývají události BeforeFolderMove nebo BeforeItemMove

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 971367 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikace Microsoft Office Outlook 2007 BeforeFolderMove nebo událost BeforeItemMove není nazývá pomocí vlastní aplikace po chvíli.

Například je vlastní aplikace, který můžete spustit vytvoření nové složky, která obsahuje několik podsložek Office Outlook 2007. Aplikace volá událost BeforeFolderMove, ve kterém je chcete uživatelům zabránit v přesouvání složek Storno vlastnost nastavena na hodnotu true. Při spuštění aplikace a potom se pokuste přesunout složky jejich nelze přesunout. Po několika pokusech, můžete však přesunout do složek.

Řešení

Důležité: Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows
Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte balíček opravy hotfix aplikace Office Outlook 2007, které je datem 30. června 2009 a nastavit hodnotu položky registru
ReliableFolderMoveEvent
povolení balíček opravy hotfix. Postupujte takto:
 1. Nainstalujte balíček opravy hotfix aplikace Office Outlook 2007 s datem dřívějším 30. června 2009.Další informace o tomto balíčku oprav hotfix klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  970944Popis balíčku opravy hotfix pro aplikaci Outlook 2007 (Outlook.msp): 30. června 2009
 2. Nastavte hodnotu položky registru
  ReliableFolderMoveEvent
  povolit opravu hotfix. Postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
  2. Vyhledejte následující podklíč registru a klepněte na něj:
   HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Outlook\Preferences
  3. V nabídce Úpravy přejděte na příkaz Nový a potom klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
  4. Zadejte ReliableFolderMoveEvent a stiskněte klávesu ENTER.
  5. ReliableFolderMoveEvent
   klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na příkaz změnit.
  6. V poli Údaj hodnoty zadejte 1 a potom klepněte na tlačítko OK.
  7. Ukončete program Editor registru.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Klíč registru ReliableFolderMoveEvent řeší problémy s BeforeFolderMove a BeforeItemMove události, přestože název klíče registru znamená, že pouze adres událostí BeforeFolderMove.

Vlastnosti

ID článku: 971367 - Poslední aktualizace: 1. července 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Outlook 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe KB971367 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:971367

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com