Forefront Security for Exchange Server için güncelleştirmek bir tarama altyapısı başarısız sonra tüm e-posta iletilerini arşivlenir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 971434 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Tüm e-posta iletileri, başarısız bir Altyapı Güncelleştirmesi'ni taramak ve geri alma Microsoft Forefront Security for Exchange Server'da altyapısını sonra arşivlenir. Ayrıca, Forefront Security for Exchange Server sürekli ProgramLog.txt dosyasında aşağıdaki hata günlükleri:
Hata:, ForefrontAgent'ın tarama yöntemi içinde bir özel durum oluştu. Özel durum iletisi "Değer beklenen aralıkta kalan değil." =
BILGI: ArchiveMailMessage arşive <drive>adlı: \Forefront\Data\Archive\ <number>.eml

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Forefront Security for Exchange Server Service Pack 2 (SP2)'ni yükleyin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
960465Forefront Security for Exchange Server Service Pack 2 açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 971434 - Last Review: 1 Temmuz 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Forefront Security for Exchange Server
  • Microsoft Forefront Security for Exchange Service Pack 1, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Forefront Security for Exchange Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB971434 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:971434

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com