Certifikát P7B nejsou importovány správně při pokusu importovat pomocí Průvodce importem certifikátu v konzole MMC v počítači se systémem Windows Server 2008 nebo Windows Vista

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 971510 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V počítačích se systémem Windows Server 2008 nebo Windows Vista pokusíte importovat formát P7B pomocí Průvodce importem certifikátu v konzola Microsoft Management Console (MMC). Certifikát nemá Importujte správně. Když to k problému dojde, mohou vyskytnout následující příznaky:
  • Importovaný certifikát nemá soukromý klíč. s ním spojené.
  • Objekt request certifikát v žádosti o certifikát úložiště zůstane.
  • Dokončení Průvodce importem certifikátu bez zobrazení všechny chyby.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože P7B formát certifikátů správně dekódovat při importu P7B formát certifikáty od Průvodce importem certifikátu v konzole MMC.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, proveďte import certifikátu pomocí certreq-příjem příkaz namísto použití Průvodce importem certifikátu v konzole MMC.

Příklad:
certreq-přijmout Certificate.p7b

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 971510 - Poslední aktualizace: 24. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbmt KB971510 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:971510

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com