Communicator 2007, Outlook konferans aramasına katılma çalıştığınızda R2'de hata iletisi: "Office Communicator veya Office Communications Server Görevlisi windows kullanıcı hesabınız zaten çalıştığı için program açılamıyor"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 972091 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Outlook bir Konferans aramasının katılamaz. Ayrıca, Microsoft Office Communicator 2007 R2'de aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Program, Office Communicator veya Office Communications Server Görevlisi windows kullanıcı hesabınız zaten çalışıyor olduğundan açılamıyor. Lütfen, çalışan programı kapatın ve yeniden deneyin

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, aşağıdaki güncelleştirmeyi uygulayın:Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
969695Communicator 2007 R2 güncelleştirmesinin açıklaması: Temmuz 2009

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Office Communicator 2007 R2 yeniden çalıştığı işlem.

Özellikler

Makale numarası: 972091 - Last Review: 28 Temmuz 2009 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Communicator 2007 R2
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB972091 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:972091

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com