Tõrketeade küsib, kas soovite alla laadida uusimad värskendused, kui te proovite avada Exceli töövihiku (.xlsx), Wordi dokument (docx) või PowerPointi esitlus (.pptx)

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 972141 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Käesolev artikkel kehtib Microsoft Office 2008 Mac Service Pack 2 (12.2.0)
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sümptomid

Kui proovite avada faili, mis on ühes vormingutest, mida kirjeldatakse järgmises tabelis, kuvatakse tõrketeade, mis sarnaneb järgmise teatega:
Microsoft Excel ei saa faili avada. Pead alla laadida uusimaid värskendusi Office for Mac. Kas soovite lisateavet Microsofti veebisaiti külastama?
Ahenda see tabelLaienda see tabel
Faili formaatFaili tüübid
Avatud XML-dokumentideWordi dokument (docx), Exceli töövihiku (.xlsx), PowerPointi esitlus (.pptx) või PowerPointi seanss (ppsx)

Avatud XML-i malleWordi malli (dotx), Exceli mall (.xltx) või PowerPointi mall (.potx)

Makrotoega Open XML dokumendid ja mallidWordi makrotoega dokument (.docm), Wordi makrotoega mall (dotm), Exceli makrotoega töövihik (.xlsm), Exceli makrotoega mall (.xltm), PowerPointi makro makrotoega esitlus (.pptm), PowerPointi makro makrotoega mall (.potm) või PowerPointi makro-toega Näita (.ppsm)

Põhjus

See probleem ilmneb siis, kui Microsoft Excel 2008, Microsoft Word 2008 või Microsoft PowerPoint 2008 ei saa määratleda täpne versiooni Open XML standard, mida kasutati faili loomiseks.

Vastukaal

Selle probleemi lahendamiseks esmalt alla laadida ja installida kõik saadaolevad värskendused Office 2008 Mac kasutades Microsoft AutoUpdate.
Märkus Microsoft AutoUpdate kasutamiseks klõpsake nuppu Vaata värskendusi kohta ning Abi menüü Microsoft Office'i suvalisse programmi.
Kui värskendusi ei lahenda probleemi, võite uuesti luua või Exceli töövihiku, Wordi dokumenti või PowerPointi esitluse salvestamine muus failivormingus Open XML-i. Näiteks saate salvestada faili .xls, .doc või PPT vormingus.

Lisateabe saamiseks külastage järgmist veebisaiti vaadata spikriteema "Ei saa avada Office'i dokumendi pärast Office 2008 SP2 värskenduse installimine":
http://www.microsoft.com/Mac/Help.mspx?mode=PV&CTT=PageView&CLR=99-0-0&Target=abce2ca1-4efe-4bb0-bd21-34ad9242779d1033

Lisateave

Mai 2008, Microsoft määratletud teekaardi rakendamisel on ratifitseeritud rahvusvaheline Standard ISO/IEC 29500 (Office Open XML-i). Lisaks teatas Microsoft, et tulevikus Microsoft Office'i tooted oleks lisada aja jooksul standardi reguleeriva organi poolt tehtud muudatused. Seetõttu Exceli töövihikuid, Wordi dokumente ja esitlused saab nüüd kirjutada teiste ettevõtjate poolt kasutades standardi ISO/IEC 29500.

Microsoft Office 2008 Mac Service Pack 2 (SP2) on rakendanud mitmeid ISO/IEC 29500 standardi nõuetele. Office 2008 programmid ei pruugi siiski lugeda kõiki faile, mis kasutavad ISO standardile.

Tulevikus värskendusi Microsoft Office for Mac 2008 võib muutuvad kättesaadavaks, mis võimaldavad faile, mis on kirjutatud range ISO standardi avada Microsoft Office 2008 Macile.

Microsofti standardi ISO 29500 vastuvõtmise kohta lisateabe saamiseks külastage järgmisi Microsofti veebisaite:
Microsoft laiendab formaadid toetatud Microsoft Office'i loetelu
http://www.microsoft.com/PressPass/Press/2008/may08/05-21ExpandedFormatsPR.mspx

Tutvustame Office (2007) avatud XML-failivormingud
http://msdn.microsoft.com/en-us/Library/aa338205.aspx

Atribuudid

Artikli ID: 972141 - Viimati läbi vaadatud: 7. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Office 2008 for Mac
  • Microsoft Office 2008 for Mac (Home and Student Edition)
  • Microsoft Office 2008 for Mac Special Media Edition
Märksõnad: 
kberrmsg kbsurveynew kbprb kbmt KB972141 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 972141

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com