Při odeslání e-mailové zprávy ze sdílené schránky v aplikaci Outlook 2007 odeslané zprávy nejsou uloženy ve složce Odeslaná pošta sdílené poštovní schránky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 972148 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
 • Nakonfigurujete
  DelegateSentItemsStyle
  Položka registru aplikace Microsoft Office Outlook 2007

  To provedete nastavte následující klíč registru hodnotu DWORD 1:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Outlook\Preferences\DelegateSentItemsStyle
 • Otevřít sdílené poštovní schránky jako další poštovní aplikaci Outlook 2007.
V tomto případě při odeslání e-mailové zprávy ze sdílené poštovní zprávu úspěšně odeslán. Odeslané zprávy však nebude uložena do složky Odeslaná pošta sdílené poštovní schránky.

Řešení

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Zkontrolujte proto opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnoveit nastavení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohování a obnovení registru v systému Windows
Tento problém vyřešíte instalací balíčku oprav hotfix aplikace Outlook 2007 z 30. června 2009 a poté nastavte hodnoty pro
DelegateSentItemsStyle
Položka registru umožňující balíčku opravy hotfix. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Nainstalujte balíček opravy hotfix aplikace Outlook 2007 z 30. června 2009.Další informace o tomto balíčku oprav hotfix získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  970944Popis balíčku opravy hotfix aplikace Outlook 2007 (Outlook.msp): 30. června 2009
 2. Nastavte hodnotu
  DelegateSentItemsStyle
  Položka registru umožňující opravu hotfix.
  Chcete-li nám hotfix povolit, přejděte "Oprava"oddíl. Pokud chcete tento problém vyřešit sami, přejděte "Opravit sám"oddíl.

  Oprava  Chcete-li tento problém vyřešit automaticky, klepněte Oprava tlačítko nebo odkaz. Klepněte na tlačítko Spustit V seznamu Stažení souboru Dialogové okno pole a postupujte podle pokynů Oprava Průvodce.


  Tento problém odstranit
  Microsoft Fix it 50752
  Poznámky
  • Tento průvodce může být pouze v angličtině. Automatická oprava však také funguje pro ostatní jazykové verze systému Windows.
  • Pokud nejste v počítači, který má problém uložit oprava je řešení jednotku flash nebo disku CD a spusťte v počítači, který má potíže.

  Přejděte "Yl problém?"oddíl.  Opravit sám

  Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, typ regedita klepněte na tlačítko OK.
  2. Vyhledejte a vyberte následující podklíč registru:
   HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Outlook\Preferences
  3. V Upravit příkaz Novýa klepněte na tlačítko Hodnota DWORD.
  4. Typ DelegateSentItemsStyle, a stiskněte klávesu ENTER.
  5. Klepněte pravým tlačítkem myši
   DelegateSentItemsStyle
   a klepněte na tlačítko Upravit.
  6. V Hodnota dat Typ pole 1a klepněte na tlačítko OK.
  7. Ukončete Editor registru.
Důležité Po nastavení DelegateSentItemsStyle Hodnota registru 1 funkce je k dispozici pouze při nastavení účtu serveru Microsoft Exchange Použití režimu serveru Exchange s mezipamětí. Na DelegateSentItemsStyle Hodnota registru bude konzistentně pracovat na účet serveru Exchange, který je nakonfigurován v režimu Online. Další informace o povolení Použití režimu serveru Exchange s mezipamětí, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Office podporu:

http://Office.microsoft.com/en-us/Outlook-Help/redir/HP001232935.aspx?queryid=cde1b9af5cc1430a8e0adaafea0c67aa&respos=0&CTT=1

Yl problém?

 • Zkontrolujte, zda je problém vyřešen. Pokud je problém vyřešen, jste hotovi s tímto oddílem. Pokud potíže přetrvávají, můžete KONTAKTOVÁNÍ PODPORY.
 • Uvítáme vaše názory. Názor nebo nahlásit potíže s tímto řešením, uveďte poznámky v "Oprava"blogu nebo nám odešlete E-mail zpráva.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt".

Vlastnosti

ID článku: 972148 - Poslední aktualizace: 18. srpna 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Outlook 2007
Klíčová slova: 
kbexpertiseinter kbqfe kbsurveynew kbmsifixme kbfixme kbmt KB972148 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:972148

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com