Podczas wysyłania wiadomości e-mail z udostępnionej skrzynki pocztowej w programie Outlook 2007, wysłanej wiadomości nie jest zapisany w folderze Elementy wysłane współdzielonej skrzynki pocztowej

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 972148 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
 • Możesz skonfigurować
  DelegateSentItemsStyle
  wpis rejestru dla programu Microsoft Office Outlook 2007.

  Aby to zrobić, należy ustawić wartość DWORD w następującym kluczu rejestru 1:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Outlook\Preferences\DelegateSentItemsStyle
 • Możesz otworzyć współużytkowaną skrzynkę pocztową jako dodatkowej skrzynki pocztowej w programie Outlook 2007.
W tym scenariuszu podczas wysyłania wiadomości e-mail z współdzielonej skrzynki pocztowej zostanie wysłana pomyślnie. Jednakże wysłanej wiadomości nie jest zapisany w folderze Elementy wysłane współdzielonej skrzynki pocztowej.

Rozwiązanie

Ważne Niniejszej sekcji, metodzie lub zadanie zawiera kroki dotyczące modyfikowania rejestru. Jednak niepoprawne zmodyfikowanie rejestru może spowodować poważne problemy. W związku z tym wykonaj następujące kroki ostrożnie. W celu dodatkowej ochrony wykonaj kopię zapasową rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Dzięki temu można przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji na temat wykonywania kopii zapasowej i przywracania rejestru kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322756 Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić rejestr w systemie Windows
Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować pakietu poprawek programu Outlook 2007 z dnia 30 czerwca 2009 r. oraz następnie ustawić wartość
DelegateSentItemsStyle
wpis rejestru, aby włączyć pakietu poprawek. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Zainstaluj pakiet poprawki Outlook 2007 z dnia 30 czerwca 2009.Aby uzyskać więcej informacji na temat tego pakietu poprawek kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
  970944 Opis pakietu poprawek dla programu Outlook 2007 (Outlook.msp): 30 czerwca 2009 r.
 2. Ustawianie wartości
  DelegateSentItemsStyle
  wpis rejestru, aby włączyć poprawkę.
  Aby automatycznie włączyć poprawkę, przejdź do "Automatyczne rozwiązywanie problemu" sekcja. Jeśli wolisz samodzielnie rozwiązać ten problem, przejdź do "Pozwól mi to rozwiązać samodzielnie" sekcja.

  Automatyczne rozwiązywanie problemu

  Aby automatycznie rozwiązać ten problem, kliknij przycisk Fix it przycisk lub łącze. Kliknij Uruchom w oknie dialogowym Pobieranie pliku i wykonaj kroki podane w kreatorze narzędzia Fix it .
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  assets fixit1
  Rozwiąż ten problem
  Microsoft Napraw 50752
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  assets fixit2

  Notatki
  • Ten kreator może być tylko w języku angielskim. Jednak poprawka automatyczna działa również w innych wersjach językowych systemu Windows.
  • Jeśli nie jesteś na komputerze, którego dotyczy problem, zapisz program Fix it na dysku flash lub dysku CD i uruchom go później na komputerze, którego dotyczy problem.

  Następnie przejdź do "Czy to rozwiązało problem?" sekcja.

  Pozwól mi to rozwiązać samodzielnie

  Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
  1. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz regedit, a następnie kliknij przycisk OK.
  2. Zlokalizuj i kliknij następujący podklucz rejestru:
   HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Outlook\Preferences
  3. W menu Edycja wskaż polecenie Nowy, a następnie kliknij polecenie Wartość DWORD.
  4. Typ DelegateSentItemsStyle, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
  5. Kliknij prawym przyciskiem myszy
   DelegateSentItemsStyle
   , a następnie kliknij polecenie Modyfikuj.
  6. W polu Dane wartości wpisz 1, a następnie kliknij przycisk OK.
  7. Zamknij Edytor rejestru.
Ważne Po ustawieniu wartości rejestru DelegateSentItemsStyle na wartość 1, funkcja jest dostępna tylko wtedy, gdy konto programu Microsoft Exchange jest ustawiona na Użyj trybu buforowanego programu Exchange. Wartość rejestru DelegateSentItemsStyle nie będzie działać konsekwentnie na konto programu Exchange, który jest skonfigurowany w trybie Online. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących włączania Użyj trybu buforowanego programu Exchangezobacz następujący artykuł pomocy technicznej Microsoft Office:

http://Office.microsoft.com/en-us/Outlook-Help/redir/HP001232935.aspx?queryid=cde1b9af5cc1430a8e0adaafea0c67aa&respos=0&CTT=1
Uwaga Jeśli musi być używany program Outlook w trybie Online i jeśli skrzynki pocztowej znajduje się na serwerze Exchange Server 2010, program Exchange administrator można skonfigurować podobne zachowanie na serwerze. Pakiet zbiorczy aktualizacji 4 dla Exchange Server 2010 z dodatkiem Service Pack 2 wprowadza nowe cmdlet PowerShell programu Exchange do konfigurowania który folder Elementy wysłane wiadomości jest kopiowany do. Ponieważ ta nowa funkcja jest obsługiwany przez program Exchange server, można skonfigurować program Outlook w trybie Online lub trybu buforowanego programu Exchange. Jednak funkcja serwera Exchange działa tylko po wyłączeniu wartości rejestru DelegateSentItemsStyle programu Outlook...

Aby uzyskać więcej informacji na temat polecenia cmdlet Set-MailboxSentItemsConfiguration kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2632409 Wiadomości wysyłane przy użyciu "Wysyłania w imieniu" uprawnienia "Wyślij jako" i tylko są kopiowane do folderu Elementy wysłane nadawcy w środowisku Exchange Server 2010

Czy to rozwiązało problem?

 • Sprawdź, czy problem został rozwiązany. Jeśli problem został rozwiązany, to koniec pracy z tą sekcją. Jeśli problem nie został rozwiązany, możesz kontakt z pomocą techniczną.
 • Będziemy wdzięczni za opinie. Aby przekazać swoją opinię lub zgłosić jakiekolwiek problemy dotyczące tego rozwiązania, zostaw komentarz na "Automatyczne rozwiązywanie problemu"blogu lub wysłać do nas adres e-mail wiadomość.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 972148 - Ostatnia weryfikacja: 19 listopada 2013 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Outlook 2007
Słowa kluczowe: 
kbexpertiseinter kbqfe kbsurveynew kbmsifixme kbfixme kbmt KB972148 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 972148

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com