Keď odošlete e-mailovú správu zo zdieľanej poštovej schránky v programe Outlook 2007, správa nie je uložený v priečinku Odoslaná pošta zdieľanej poštovej schránky

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 972148 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Uvažujme o nasledovnom scenári:
 • Môžete nastaviť
  DelegateSentItemsStyle
  položka databázy Registry pre program Microsoft Office Outlook 2007.

  Na tento účel nastavíte DWORD hodnotu v nasledovnom kľúči databázy registry na 1:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Outlook\Preferences\DelegateSentItemsStyle
 • Otvoríte zdieľanej poštovej schránky ako dodatočné poštovú schránku v programe Outlook 2007.
V tomto scenári, keď odošlete e-mailovú správu zo zdieľanej poštovej schránky, odošle sa úspešne. Odoslané správy však nie je uložený v priečinku Odoslaná pošta zdieľanej poštovej schránky.

Riešenie

Dôležité: Táto časť, postup alebo úloha obsahuje kroky, ktoré informujú o úpravách databázy Registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Postupujte preto presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je pred úpravou databázu Registry vhodné zálohovať. Umožní vám to obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnoviť databázu Registry v systéme Windows
Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte balík s rýchlou Outlook 2007 zo dňa 30.júna 2009 a potom nastavte hodnotu pre
DelegateSentItemsStyle
položka databázy Registry umožniť rýchlu opravu balík. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Nainštalujte balík s rýchlou Outlook 2007, či je datované 30 jún 2009.Ďalšie informácie o tento balík rýchlu opravu, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  970944 Popis balík s rýchlou Outlook 2007 (Outlook.msp): 30 jún 2009
 2. Nastavenie hodnoty pre
  DelegateSentItemsStyle
  položka databázy Registry umožniť rýchlu opravu.
  Aby nás umožniť rýchlu opravu pre vás, prejdite do "Opravte to za mňaAk stále nemáte prístup ku webovej lokalite Windows Update, pokúste sa prevziať najnovšiu verziu Windows Update Agent z nasledujúcej webovej lokality spoločnosti Microsoft: Ak chcete tento problém vyriešiť sami, prejdite na "Ja to vyriešimAk stále nemáte prístup ku webovej lokalite Windows Update, pokúste sa prevziať najnovšiu verziu Windows Update Agent z nasledujúcej webovej lokality spoločnosti Microsoft:

  Opravte to za mňa

  Ak chcete tento problém vyriešiť automaticky, kliknite na tlačidlo spravit tlačidlo alebo prepojenie. Potom kliknite na tlačidlo Spustiť v dialógovom okne Prevzatie súboru a postupujte podľa krokov v sprievodcovi Fix it.
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  assets fixit1
  Opraviť tento problém
  Microsoft opraviť 50752
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  assets fixit2

  Poznámky
  • Tento sprievodca môže byť iba v angličtine. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
  • Ak nie ste na počítači, ktorý má problém, uložte Fix it riešenie na flash disk alebo CD a potom ho spustite na počítači, ktorý má problém.

  Potom prejdite na "Prevezmite aktualizácie pre mňa, ale dovoľte mi vybrať, kedy sa ich nainštalovať.Ak stále nemáte prístup ku webovej lokalite Windows Update, pokúste sa prevziať najnovšiu verziu Windows Update Agent z nasledujúcej webovej lokality spoločnosti Microsoft:

  Ja to vyriešim

  Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo spustiť, typu regedit, a potom kliknite na tlačidlo OK.
  2. Vyhľadajte nasledujúci podkľúč databázy Registry a kliknite naň:
   HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Outlook\Preferences
  3. V ponuke Upraviť ukážte na položku novéa potom kliknite na položku Hodnota DWORD.
  4. Typ DelegateSentItemsStylea stlačte kláves ENTER.
  5. Kliknite pravým tlačidlom myši
   DelegateSentItemsStyle
   , a potom kliknite na tlačidlo Upraviť.
  6. Do poľa údaj hodnoty zadajte 1, a potom kliknite na tlačidlo OK.
  7. Ukončite Editor databázy Registry.
Dôležité: Keď nastavíte hodnotu databázy registry DelegateSentItemsStyle 1, funkcia je dostupná len ak konto Microsoft Exchange nastavené na Použitie režimu Exchange s vyrovnávacou pamäťou. DelegateSentItemsStyle databázy registry hodnotu nebude fungovať dôsledne na konto programu Exchange, ktorý je nakonfigurovaný v režime Online. Ďalšie informácie o zapnutí Použiť režim Exchange s vyrovnávacou pamäťou, pozri nasledujúci článok Microsoft Office podpora:

http://Office.Microsoft.com/en-US/Outlook-help/redir/HP001232935.aspx?queryid=cde1b9af5cc1430a8e0adaafea0c67aa&respos=0&CTT=1
Poznámka: Ak musíte používať program Outlook v režime Online a ak sa nachádza vaša poštová schránka na serveri Exchange Server 2010, Exchange správca nakonfigurovať podobné správanie na serveri. Update Rollup 4 pre Exchange Server 2010 Service Pack 2 sa zavádza nové výmenného PowerShell cmdlet nakonfigurovať ktoré správy sa skopírujú do priečinka Odoslaná pošta. Pretože táto nová funkcia je riešený serverom Exchange, program Outlook môže byť nakonfigurovaný pre režim Online alebo Exchange s vyrovnávacou pamäťou. Však funkciu servera Exchange funguje len ak hodnota databázy registry Outlook DelegateSentItemsStyle je zakázané.

Viac informácií o cmdlet Set-MailboxSentItemsConfiguration , po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2632409 Správy odoslané pomocou "Odoslať ako" a "Odoslať v mene" povolenia sú len kopírované do priečinka Odoslané položky odosielateľa v prostredí Exchange Server 2010

Prevezmite aktualizácie pre mňa, ale dovoľte mi vybrať, kedy sa ich nainštalovať.

 • Kliknite na tlačidlo Ak sa problém nevyriešil, môžete Ak sa problém nevyriešil, môžete kontaktovať technickú podporu.
 • Ocenili by sme vašu spätnú väzbu. Poskytnúť spätnú väzbu alebo ohlási všetky problémy s týmto riešením, prosím zanechať komentár k "Opravte to za mňa"blog alebo nám pošlite " blogu alebo nám pošlite správu.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Vlastnosti

ID článku: 972148 - Posledná kontrola: 19. novembra 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office Outlook 2007
Kľúčové slová: 
kbexpertiseinter kbqfe kbsurveynew kbmsifixme kbfixme kbmt KB972148 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 972148

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com