Outlook 2007'de paylaşılan bir posta kutusundan e-posta iletisi gönderdiğinizde, gönderilen iletinin bir paylaşılan posta Gönderilmiş Öğeler klasörüne kaydedilmez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 972148 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
 • Yapılandırma
  DelegateSentItemsStyle
  Microsoft Office Outlook 2007 için kayıt defteri girdisi.

  Bunu yapmak için aşağıdaki kayıt defteri anahtarı DWORD değerini 1 olarak ayarlayın:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Outlook\Preferences\DelegateSentItemsStyle
 • Paylaşılan bir posta, Outlook 2007'de ek posta kutusu olarak açın.
Bu senaryoda, paylaşılan posta kutusundan e-posta iletisi gönderdiğinizde, ileti başarıyla gönderilir. Ancak, paylaşılan posta Gönderilmiş Öğeler klasöründe Gönderilmiş iletileri kaydedilmez.

Çözüm

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl değiştireceğinizin anlatıldığı adımlar içermektedir. Ancak, kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Daha fazla koruma için değiştirmeden önce kayıt defterini yedekleyin. Daha sonra bir sorun çıktığında kayıt defterini geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756 Yedekleme ve Windows kayıt defterini geri yükleme hakkında
Bu sorunu gidermek için değerini ayarlayın ve 30 Haziran 2009 tarihli Outlook 2007 düzeltme paketi yükleyin.
DelegateSentItemsStyle
düzeltme paketinin etkinleştirmek için kayıt defteri girdisi. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. 30 Haziran 2009 tarihli Outlook 2007 düzeltme paketi yükleyin.Bu düzeltme paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  970944 Outlook 2007 düzeltme paketi (Outlook.msp): 30 Haziran 2009
 2. Değerini ayarlayın
  DelegateSentItemsStyle
  düzeltmeyi etkinleştirmek için kayıt defteri girdisi.
  Bize sizin için düzeltmeyi etkinleştirmek için Git "Benim adıma düzelt" bölümüne gidin. Bu sorunu kendi başınıza gidermeyi tercih ediyorsanız, Git "Kendim düzeltmek istiyorum" bölümüne gidin.

  Benim adıma düzelt

  Bu sorunu otomatik olarak düzeltmek için [NULL]'ı Fix it düğmesini veya bağlantısını. Daha sonra Dosya Yükleme iletişim kutusunda Çalıştır ' ı tıklatın ve Düzelt sihirbazındaki adımları izleyin.
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  assets fixit1
  Bu sorunu düzelt
  Microsoft Düzelt 50752
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  assets fixit2

  Notlar
  • Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir. Ancak, otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.
  • Sorun olan bilgisayarda değilseniz Düzelt çözümünü bir flash sürücüye veya CD'ye kaydedin ve sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırın.

  Daha sonra Git "Bu işlem sorunu düzeltti mi?" bölümüne gidin.

  Kendim düzeltmek istiyorum

  Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Başlat' ı tıklatın, Çalıştır' ı türü Regedit, sonra da Tamam' ı tıklatın.
  2. Aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarını bulup tıklatın:
   HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Outlook\Preferences
  3. Düzen menüsünden Yeni' nin üzerine ve sonra DWORD değeri' ni tıklatın.
  4. Türü DelegateSentItemsStyle, ve sonra ENTER tuşuna basın.
  5. Sağ tıklatma
   DelegateSentItemsStyle
   , sonra da Değiştir' i tıklatın.
  6. Değer verisi kutusuna 1, sonra da Tamam' ı tıklatın.
  7. Kayıt Defteri Düzenleyicisinden çıkın.
Önemli DelegateSentItemsStyle kayıt defteri değerini 1 olarak ayarlandıktan sonra Microsoft Exchange hesabını Önbelleğe Alınmış Exchange Modu Kullanayarlandığında işlevselliği yalnızca kullanılabilir. DelegateSentItemsStyle kayıt defteri değeri sürekli olarak çevrimiçi modda yapılandırılmış bir Exchange hesabı üzerinde işe yaramaz. Önbelleğe Alınmış Exchange Modu Kullanetkinleştirme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Office destek makalesine bakın:

http://Office.microsoft.com/en-us/Outlook-Help/redir/HP001232935.aspx?queryid=cde1b9af5cc1430a8e0adaafea0c67aa&respos=0&ctt=1
Not Çevrimiçi moda ve posta kutunuzdaki bir Exchange Server 2010 sunucuda bulunuyorsa, Outlook kullanmanız gerekiyorsa, Exchange yöneticinizin sunucuda benzer davranışlar yapılandırabilirsiniz. Exchange Server 2010 Service Pack 2 için bir ileti kopyalanır hangi Gönderilmiş Öğeler klasörünü yapılandırmak için yeni bir Exchange PowerShell cmdlet'ini tanıtır Paketi 4 güncelleştir. Bu yeni özellik Exchange sunucu tarafından işlendiğinden, Outlook'un çevrimiçi veya Önbelleğe Alınmış Exchange Modu için yapılandırılabilir. Outlook DelegateSentItemsStyle kayıt defteri değeri devre dışı bırakılır ancak, Exchange server özelliği yalnızca çalışır...

Set-MailboxSentItemsConfiguration cmdlet'i hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2632409 "Farklı Gönder" ve "adına gönder" izni kullanılarak gönderilen iletileri yalnızca bir Exchange Server 2010 ortamında gönderen Gönderilmiş Öğeler klasörüne kopyalanır

Bu işlem sorunu düzeltti mi?

 • Sorunun giderilmiş olup olmadığını denetleyin. Sorun düzeltilmişse, bu bölümle işiniz bitti demektir. Sorun düzeltilmemişse, aşağıdakileri yapabilirsiniz: Destek hizmetlerine başvurma.
 • Görüşleriniz bizim için önemlidir. Görüşünüzü veya bu çözümle ilgili sorunları bildirmek için lütfen ilgili yorum "Benim adıma düzelt"blog veya bize gönderin bir e-posta ileti.

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 972148 - Last Review: 19 Kasım 2013 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbexpertiseinter kbqfe kbsurveynew kbmsifixme kbfixme kbmt KB972148 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 972148

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com