Některé funkce nefungují, je-li Průvodce konfigurací zabezpečení nainstalujete systému Windows Server 2008 SP2 Exchange Server 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 972186 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Microsoft Exchange Server 2007 obsahuje soubory XML, které se používají pro Průvodce konfigurací zabezpečení (SCW). Soubory XML nepodporují systém Windows Server 2008 Service Pack 2 (SP2). Proto při instalaci bylo na serveru se systémem Windows Server 2008 SP2 Exchange Server 2007, některé funkce nepracují správně. Například Exchange Management Console nástroj Exchange Analyzer doporučené postupy pro server nefunguje nebo jej pomocí vzdáleně.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože odpovídajícíExchange2007_WinSrv2008.XMLSoubor XML má hardcoded omezení, která podporuje pouze systém Windows Server 2008 RTM a Windows Server 2008 Service Pack 1 (SP1). Kromě toho služba Server není zahrnutý jako služby požadované pro Exchange Server 2007. Proto je tato služba blokována.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2407025Popis kumulativní aktualizace 2 pro Exchange Server 2007 Service Pack 3

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt..

Další informace

Další informace o SCW naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Obecné informace o SCW

Vlastnosti

ID článku: 972186 - Poslední aktualizace: 14. prosince 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbfix kbsurveynew kbqfe kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbmt KB972186 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:972186

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com