Při úpravě řízení přístupu na mapované síťové jednotce v počítači se systémem Windows Server 2008 je vrácena chyba zprávu „ Přístup byl odepřen

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 972299 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zprávu „ Přístup byl odepřen, je vrácena při úpravě řízení přístupu na mapované síťové jednotce v počítači se systémem Windows Server 2008, pokud cílová složka je prázdná. Pokud správce se pokusí upravit nastavení zabezpečení uživatele pro řízení přístupu k síťové jednotce, na ploše se zobrazí zprávu „ Přístup byl odepřen. Nastavení zabezpečení je však vytvořena správně.

Příčina

Klienti se systémem Windows Vista a Windows Server 2008 emulovat soubory a podsložky v cílové složky Po nastavení zabezpečení nastavení cílové složky. Mezitím Windows API vrátí ERROR_FILE_NOT_FOUND chyba. Tato chyba je velmi důležité. Pouze označuje, že jsou v cílové složky pro přístup k žádné soubory. Průzkumník však zpracovává ERROR_FILE_NOT_FOUND chyba jako, pokud došlo k chybě přístup.

Řešení

Tuto chybovou zprávu můžete ignorovat. Ve skutečnosti nastavení zabezpečení je uložen správně.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Vlastnosti

ID článku: 972299 - Poslední aktualizace: 5. srpna 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V
  • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
  • Windows Server 2008 Standard without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbsurveynew kbinfo KB972299 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:972299

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com