Při zavření aplikace Citrix XenApp v počítači se systémem Windows Server 2008 se zobrazí obrazovka odhlášení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 972386 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití Citrix XenApp aplikace v počítači se systémem Windows Server 2008 zjistíte zobrazení obrazovky odhlášení při zavření aplikace.

Příčina

Z důvodu změny architektuře k přihlašování do systému Windows a LogonUI v systému Windows Server 2008 nastavení registru "DisableStatusMessage" již není k dispozici. Při spuštění Citrix XenApp aplikací v dřívějších verzích systému Windows Server, můžete zakázat odhlášení obrazovky nastavením nastavení registru "DisableStatusMessage" v následujícím klíči registru hodnotu 1:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\system

Jak potíže obejít

Chcete-li zabránit zobrazení obrazovky odhlášení při zavření aplikace Citrix bezproblémové aplikací, zavést odhlašovací skript pomocí Zásady skupiny nastavení, které spustí dávkový soubor s následující příkaz:
tsdiscon % SESSIONNAME %
Po to provedete, bude terminálový server odpojení relace v okamžiku odhlášení a zabránit zobrazení obrazovky odhlášení. Terminálový server však bude nadále zpracovávat akce odhlášení na pozadí.

Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft implicitně ani jiným způsobem neručí za výkon a spolehlivost těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 972386 - Poslední aktualizace: 22. července 2009 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V
  • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
  • Windows Server 2008 Standard without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbexpertiseinter kbtshoot KB972386 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:972386

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com