Počítač se systémem Windows XP přestane reagovat na obrazovce "Windows je načítání profilu" při připojení k počítači pomocí připojení RDP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 972422 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití připojení Remote Desktop Protocol (RDP) připojit se k počítači se systémem Windows XP přestane počítač reagovat následující obrazovky:
Windows načítání profilu
Restartování počítače se systémem Windows XP můžete připojit k počítači.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu zablokování ovladač přesměrovače zařízení RDP (rdpdr.sys). Při odhlášení uživatele jednoho počítače, je odpovídající relace vyčištěn. Pokud však odpovídající Vyčištění relace je neúplné, když jiný uživatel pokusí připojit k počítači, dvě operace může použít stejné ID relace. Proto dochází zablokování.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Tuto opravu hotfix instalujte pouze do systémů, ve kterých dochází k potížím popsaným v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Tuto opravu hotfix, počítač musí používat jeden z následujících operačních systémů:
  • Windows XP Service Pack 2 (SP2)
  • Windows XP Service Pack 3 (SP3)
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Požadavek na restartování

Máte po použití této opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o registru

Použití oprav hotfix v tomto balíčku nevyžaduje žádné úpravy registru.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.

Poznámky k informacím o souborech systému Windows XP

  • K soubory, které jsou uvedeny v těchto tabulkách tato aktualizace softwaru také nainstaluje soubor katalogu přidružené zabezpečení (KBnumber.cat), který je podepsaný digitálním podpisem společnosti Microsoft.

Pro všechny podporované verze této aktualizace

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Rdpdr.sys5.1.2600.3624195,71204. Září 200911: 21

Pro všechny podporované verze systému Windows XP SP3

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Rdpdr.sys5.1.2600.5875195,71204. Září 200916: 43

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 972422 - Poslední aktualizace: 14. října 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbexpertiseadvanced kbautohotfix kbsurveynew kbqfe kbhotfixserver KB972422 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:972422

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com