Performans sorunları istekleri gerçekleştirme bazı akıllı kartları neden

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 972779 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Akıllı kart bazı isteklerinde, okuyucu User Mode Driver Framework (UMDF) sürücüsü kullandığınızda tamamlamak dakika alabilir. Ancak, Windows Vista Usbccid.sys çekirdek modu sürücüsü kullandığınızda tamamlamak için aynı işlemde alma yalnızca saniye olabilir.

Neden

USB Smartcard specification uzun istek tamamlanmadan önce Akıllı kartlar, sürücüye yanıt gerekir gerektirir. Yanıtta, "saat uzantısı isteği" ayarlar. Bu sürücüye isteği daha fazla zaman gerektiğini gösterir. Yanıt, akıllı kart gerekiyor "zaman biriminin" sayısını gösteren bir çarpanını da verir. Ancak, bazı kartlar rapor çok büyük multipliers.therefore, isteklerin tamamlanması bir dakika sürebilir.

Önceki Usbccid.sys sürücüsündeki isteği, daha kısa bir sürede tamamlanamadı. Istek aynı uzun bekleme süresi üretmek için aynı hesaplamayı yapar, ancak bu bekleme oluşuyor değil. Bunun yerine, başka bir okuma isteği için okuyucu hemen gönderir.

Çözüm

Önemli Bu makale, kayıt defterini düzenlemeyle ilgili bilgi içerir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini nasıl geri yükleyeceğinizi bildiğinizden emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve değiştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makaleyi inceleyin:
322756Windows'da kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme
Bu sorunu gidermek için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:

Yöntem 1

Aşağıdaki kayıt defteri girdisini ekleyin: <a1>
Subkey: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USB\<Hardware ID>\<Instance ID>\Device Parameters\WUDFUsbccidDriver
Value: DeviceFlags Type: REG_DWORD Data: 4

Yöntem 2

Aşağıdaki kayıt defteri girdisini ekleyin: <a1>
Subkey: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USB\<Hardware ID>\<Instance ID>\Device Parameters\WUDFUsbccidDriver
Value: WaitThreshold Type: REG_DWORD Data: 1000
Not
  • WaitThreshold değeri birimi milisaniye cinsinden belirtilir. 1 Saniye için 1000'i veya başka bir eşik değer 10 saniyelik daha kısa değerini ayarlayın. Hesaplanan bekleme süresi daha büyük veya bu değere eşit, UMDF Okuyucu sürücüsü bekleme süresini yoksay ve başka bir istek için okuyucu hemen gönder.
  • DeviceFlags olduğunda WaitThreshold değeri yalnızca works absent veya 0 olarak ayarlayın.

Özellikler

Makale numarası: 972779 - Last Review: 11 Mayıs 2010 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbprb KB972779 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:972779

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com