Oprava: Některé sloupce chybí při spuštění dotazu před tabulku, která je umístěna na propojeného serveru, pokud názvy sloupců obsahují období znak v aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2008

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 972856 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy 2008 Microsoft SQL Server jako jeden soubor ke stažení. Vzhledem k tomu, že jsou kumulativní opravy, každá nová verze obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008, opravte uvolnění.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Je-li vytvořit propojený server pro přístup k instanci serveru SQL Server 2008.
  • Při instalaci aktualizace SQL Server 2008 Service Pack 1 (SP1) do této instance serveru SQL Server 2008.
  • Spuštění dotazu před tabulku, která je umístěn na vzdálený server pomocí názvu který se ve všech čtyřech částech.
  • Tato tabulka obsahuje sloupec název, který obsahuje znak období. Například název sloupce je Column1.A.
V tomto případě při spuštění dotazu, zjistíte, že sloupec obsahující tečku, chybí znak z výsledků.

Poznámka: K tomuto problému dochází také v balíčku kumulativní aktualizace 1 pro SQL Server 2008 SP1 a v balíčku kumulativní aktualizace 2 pro SQL Server 2008 SP1. K tomuto problému nedochází, pokud používáte prodejní verzi serveru SQL Server 2008.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu změny, která je zavedena v aktualizaci SQL Server 2008 SP1. Změna způsobí, že SQL Server a zkontrolujte oprávnění u všech sloupců v dotazu propojeného serveru. Pokud je nainstalován SQL Server 2008 SP1, kontrola je však neúspěšné u sloupců, které mají období znak v názvu sloupce.

Řešení

Tuto opravu hotfix je třeba použít na propojený server, který se systémem SQL Server 2008 Service Pack 1 (SP1).

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 3 pro SQL Server 2008 Service Pack 1. Další informace o této kumulativní aktualizaci balíčku získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
971491Balíček kumulativní aktualizace 3 pro SQL Server 2008 Service Pack 1
Poznámka: Vzhledem k tomu, že sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008, opravte uvolnění. Společnost Microsoft doporučuje zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tato oprava hotfix. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
970365Vytvoří SQL Server 2008, které byly vydány po vydání aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2008
2008 Microsoft SQL Server opravy hotfix jsou vytvořeny pro konkrétní aktualizace service Pack pro SQL Server. K instalaci aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2008, je třeba použít opravu hotfix aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2008. Ve výchozím nastavení žádné opravy hotfix, která je poskytována v aktualizace service pack pro SQL Server je součástí příští aktualizace service pack pro SQL Server.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod:

Metoda 1

Přepsat dotazu použít funkci OPENQUERY namísto na který se ve všech čtyřech částech název k načtení dat z propojeného serveru.

Metoda 2

Vytvoření zobrazení pro přejmenování problematického sloupce pro ohrožené tabulku, která je umístěn na propojený server. V zobrazení použít název sloupce, který neobsahuje období znak problematického sloupce. Například spustit příkaz, který následujícímu vytvořit zobrazení:
--On the linked server, run the following statements:
CREATE VIEW View1 
AS
SELECT [Column1.A] AS Column1_A, Column2 from Table1
GO
--On the local server, run the following query:
SELECT Column1_A,Column2 FROM LinkedServer1.Database1.dbo.View1
GO

Metoda 3

Odinstalování aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2008.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Odkazy

Další informace o přírůstkové obsluhovaní model pro SQL Server získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
935897Přírůstkové modelu obsluhovaní je k dispozici tým serveru SQL Server dodat opravy hotfix pro nahlášené potíže


Další informace o schéma názvů pro aktualizace serveru SQL Server naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
822499Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru Microsoft SQL Server


Další informace o terminologii aktualizace softwaru naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 972856 - Poslední aktualizace: 30. července 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
Klíčová slova: 
kbmt kbsurveynew kbfix kbqfe kbexpertiseadvanced KB972856 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:972856

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com