תיקון קל - כיצד אוכל להוריד עדכון באופן ידני

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 973135 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מידע נוסף

כווץ את התמונההרחב את התמונה
זהו מאמר של צעד אחר צעד.
זוהי שלב אחר שלב מאמר.תיאור תרחיש

אני יודע כי Windows Update יכול בקלות לסייע לי להוריד עדכונים שלי, אך יש לי לאן אם ברצוני להוריד באופן ידני מסוימים תוכנית גדולה יותר ברשימת Windows Update, כגון ערכות Service Pack או עדכון אבטחה מסוים?

פתרונות פשוטים 123

למעשה, כל downloaders ממוקמים במרכז ההורדות של Microsoft. באפשרותך להשלים את תהליך ההורדה לאורך השלבים הפשוטים להלן.

השלבים עבור Windows XP

 1. תחילה, עליך לחפש את העדכון שברצונך להוריד באופן ידני ב- Windows Update. לחץ על [התחל], [לוח הבקרה], לחץ על [מרכז האבטחה]; לאחר מכן בחר [לבדוק את העדכונים האחרונים מ- Windows Update] ב- [מרכז האבטחה של Windows].

  כווץ את התמונההרחב את התמונה
  2686708

 2. פעולה זו Internet Explorer, ולפתיחת חלון [Microsoft Update ? Windows Internet Explorer]. לחץ על [מותאם אישית] תחת המקטע [ברוך הבא אל Microsoft Update]. המערכת באופן אוטומטי לבדוק אם יש צורך להתקין כל עדכון, ולאחר להציג את העדכונים המותקנים במחשב שלך. נא שים לב למספר קובץ העדכון הדרוש לך.

  כווץ את התמונההרחב את התמונה
  2686709

 3. לחץ מרכז ההורדות קישור, הקלד את מספר עדכון בתיבה [חיפוש] (לדוגמה 960714) ולאחר מכן לחץ על סמל החיפוש או הקש מקש Enter במקלדת שלך.


  כווץ את התמונההרחב את התמונה
  2634010


 4. מרכז ההורדות של Microsoft יחפש באופן אוטומטי עבור כל התוכן הקשור למספר עדכון שסיפקת. בהתבסס על לך מערכת ההפעלה בחר עדכון אבטחה עבור Windows XP.


  כווץ את התמונההרחב את התמונה
  2686710


 5. לחץ על [הורדה] ב דף ההורדה עבור KB960714. מופיע חלון המציג [הורדת קובץ - אזהרת אבטחה]; לחץ על [לפעול] כדי להתקין את הקובץ באופן אוטומטי לאחר הורדת.

  כווץ את התמונההרחב את התמונה
  2686711

השלבים עבור Windows Vista

 1. תחילה, עליך לחפש את העדכון שברצונך להוריד באופן ידני ב- Windows Update. לחץ על [התחל], [לוח הבקרה], [אבטחה] ולחץ על [מרכז האבטחה]; לאחר מכן לחץ [Windows Update] ב- [מרכז האבטחה של Windows].

  כווץ את התמונההרחב את התמונה
  2686712

 2. לחץ על [הצג עדכונים זמינים] בחלון [Windows Update]. המערכת באופן אוטומטי לבדוק אם יש צורך להתקין כל עדכון, ולאחר להציג את העדכונים המותקנים במחשב שלך. נא שים לב למספר עדכון שבאפשרותך להוריד.

  כווץ את התמונההרחב את התמונה
  2686713

 3. לחץמרכז ההורדות קישור, הקלד את numberin עדכון תיבת [חיפוש] (לדוגמה 960714) ולאחר מכן לחץ על סמל החיפוש או הקש מקש Enter במקלדת שלך.


  כווץ את התמונההרחב את התמונה
  2686714


 4. מרכז ההורדות של Microsoft יחפש באופן אוטומטי עבור כל התוכן הקשור למספר עדכון שסיפקת. בהתבסס על מערכת ההפעלה, בחר עדכון אבטחה עבור Windows Vista.


  כווץ את התמונההרחב את התמונה
  2686715


 5. לחץ על [הורדה] ב דף ההורדה עבור KB960714. מופיע חלון המציג [הורדת קובץ], בחר [פתח] כדי להתקין את הקובץ באופן אוטומטי לאחר הורדת.

  כווץ את התמונההרחב את התמונה
  2686716


השלבים עבור Windows7

תחילה, עליך לחפש את העדכון שברצונך להוריד באופן ידני ב- Windows Update. לחץ על [התחל], [לוח הבקרה], [מערכת ואבטחה]; ולאחר מכן לחץ על [Windows Update].


כווץ את התמונההרחב את התמונה
2686717בחלון [Windows Update], לחץ על אחד [עדכונים חשובים זמינים] או [עדכונים אופציונליים זמינים]. המערכת באופן אוטומטי לבדוק אם יש צורך להתקין כל עדכון, ולאחר להציג את העדכונים המותקנים במחשב שלך. נא שים לב למספר עדכון שבאפשרותך להוריד.


כווץ את התמונההרחב את התמונה
2686718לחץ מרכז ההורדות קישור, הקלד את מספר עדכון בתיבה [חיפוש] (לדוגמה 2286198) ולאחר מכן לחץ על סמל החיפוש או הקש מקש Enter במקלדת שלך.


כווץ את התמונההרחב את התמונה
2686719מרכז ההורדות של Microsoft יחפש באופן אוטומטי עבור כל התוכן הקשור למספר עדכון שסיפקת. בהתבסס על מערכת ההפעלה, בחר את עדכון האבטחה עבור Windows7.


כווץ את התמונההרחב את התמונה
2686721לחץ על [הורדה] ב דף ההורדה עבור KB2286198. מופיע חלון המציג [הורדת קובץ], בחר [פתח] כדי להתקין את הקובץ באופן אוטומטי לאחר הורדת.


כווץ את התמונההרחב את התמונה
2686722כווץ את התמונההרחב את התמונה
2686723מידע רלוונטי נוסף

אם ברצונך להוריד חם ספציפי, ייתכן פשוט פתח דפדפן IE ו קלט מספר התיקון החם שברצונך להוריד בשורת הכתובת ולאחר מכן לחץ על הקישור [הורדות חם תצוגה ובקש]. בדוק את התיקון החם שברצונך להוריד; הקלד את כתובת הדואר האלקטרוני שלך ופרטים אחרים לצורך אימות ולאחר מכן לחץ על הלחצן [בקשת תיקון חם]. המערכת ישיב לך עם הודעת דואר אלקטרוני המכילה את הקישור כדי להוריד את התיקון החם.


כווץ את התמונההרחב את התמונה
2686726

תודיע לנו

כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
כווץ את התמונההרחב את התמונה
תודיע לנו
האם אתה מרוצה התוכן שלנו? אם אתה סבור:
"נהדר! בעיות לפתור."
או "לא לפתור בעיות. יש לי רעיון טוב יותר",
ברצוננו לספק לנו עם הדעות שלך יקר באמצעות טופס סקר הממוקם בחלק התחתון של מאמר זה. נשמח לקבל כל encouragements ייתכן ולאחר יצירת מאמרים טכניים יותר שימושי עבורך.

מאפיינים

Article ID: 973135 - Last Review: יום חמישי 19 דצמבר 2013 - Revision: 3.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Ultimate
מילות מפתח 
kbinfo kbstepbystep kbgraphxlink kbexpertisebeginner kbhowto kbmt KB973135 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 973135

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com