Kolay düzeltme - nasıl bir güncelleştirmeyi el ile karşıdan

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 973135 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Senaryo tanımı

Windows Update kolayca bana benim güncelleştirmeleri karşıdan yüklemek yardımcı olabilir, ancak bazı daha büyük program listesinde Windows Update, hizmet paketleri veya belirli bir güvenlik güncelleştirmesini el ile karşıdan yüklemek istiyorsanız nereye gitmeliyim bilmem?

Basit çözümler 123

Aslında, tüm downloaders Microsoft Download Center'da bulunur. Aşağıdaki basit adımları aracılığıyla karşıdan yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Windows XP için adımlar

 1. İlk olarak, el ile Windows Update karşıdan yüklemek istediğiniz güncelleştirmeyi aramak gerekir. [Başlat]'ı [Denetim Masası] ve [Güvenlik Merkezi]; ' Daha sonra [Windows Update'ten en son güncelleştirmeleri denetle] [Windows Güvenlik Merkezi] seçeneğini belirleyin.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2686708

 2. Bu Internet Explorer'ı başlatın ve [Microsoft Update – Windows Internet Explorer] penceresini açın. [Özel] altında [Microsoft Update'e Hoş Geldiniz] bölümü tıklatın. Sistem otomatik olarak yüklenmesi gereken bir güncelleştirme varsa denetler ve bilgisayarınıza yüklü güncelleştirmeleri görüntüleyin. Gereksinim duyduğunuz dosya numarası lütfen unutmayın.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2686709

 3. ' I tıklatın Yükleme Merkezi Bağlantı Güncelleştirme numarası [Arama] (örn: 960714) yazın ve arama simgesini veya klavyenizde Enter tuşuna basın'ı.


  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2634010


 4. Microsoft Download Center, sağlanan güncelleştirme numarasıyla ilişkili tüm içeriği otomatik olarak arar. Size göre işletim sistemi Windows XP için güvenlik güncelleştirmesi seçin.


  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2686710


 5. [Yükle] yükleme sayfasında KB960714 için tıklatın. [Dosya karşıdan yükleme - güvenlik uyarısı] gösteren bir pencere görüntülenir; [dosya yüklemek içinÇalıştır] otomatik olarak karşıdan yükledikten sonra'ı tıklatın.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2686711

Windows Vista'daki adımlar

 1. İlk olarak, el ile Windows Update karşıdan yüklemek istediğiniz güncelleştirmeyi aramak gerekir. [Başlat]'ı [Denetim Masası] [Güvenlik] ve [Güvenlik Merkezi]; ' sonra [Windows Update] [Windows Güvenlik Merkezi]'ı tıklatın.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2686712

 2. [Kullanılabilir güncelleştirmeleri görüntüle] [Windows Update] penceresini tıklatın. Sistem otomatik olarak yüklenmesi gereken bir güncelleştirme varsa denetler ve bilgisayarınıza yüklü güncelleştirmeleri görüntüleyin. Karşıdan yükleyebileceğiniz Güncelleştirme numarası lütfen unutmayın.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2686713

 3. ' I tıklatınYükleme Merkezi bağlantı, güncelleştirme numberin (örn: 960714) [Arama] kutusuna yazıp arama simgesini veya klavyenizde Enter tuşuna basın.


  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2686714


 4. Microsoft Download Center, sağlanan güncelleştirme numarasıyla ilişkili tüm içeriği otomatik olarak arar. İşletim sistemine bağlı olarak, Windows Vista için Güvenlik Güncelleştirmesi'ni seçin.


  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2686715


 5. [Yükle] yükleme sayfasında KB960714 için tıklatın. Gösteren bir pencere [Dosya Yükleme] görünür, [dosya yüklemek içinaçık] otomatik olarak karşıdan yükledikten sonra seçin.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2686716


Windows7 için adımlar

İlk olarak, el ile Windows Update karşıdan yüklemek istediğiniz güncelleştirmeyi aramak gerekir. [Başlat]'ı [Denetim Masası] [Sistem ve güvenlik]; ve ardından [Windows Update]'i tıklatın.


Bu resmi kapatBu resmi aç
2686717[Windows Update] penceresinde tıklatın ya da [önemli güncelleştirmeleri kullanılabilir] veya [isteğe bağlı güncelleştirmeler çıktığını]. Sistem otomatik olarak yüklenmesi gereken bir güncelleştirme varsa denetler ve bilgisayarınıza yüklü güncelleştirmeleri görüntüleyin. Karşıdan yükleyebileceğiniz Güncelleştirme numarası lütfen unutmayın.


Bu resmi kapatBu resmi aç
2686718' I tıklatın Yükleme Merkezi bağlamak, Güncelleştirme numarası [Arama] (örneğin, 2286198) yazın ve sonra arama simgesini veya klavyenizde Enter tuşuna basın'ı tıklatın.


Bu resmi kapatBu resmi aç
2686719Microsoft Download Center, sağlanan güncelleştirme numarasıyla ilişkili tüm içeriği otomatik olarak arar. İşletim sistemine bağlı olarak, güvenlik güncelleştirmesi için Windows 7'yi seçin.


Bu resmi kapatBu resmi aç
2686721[Yükle] yükleme sayfasında KB2286198 için tıklatın. Gösteren bir pencere [Dosya Yükleme] görünür, [dosya yüklemek içinaçık] otomatik olarak karşıdan yükledikten sonra seçin.


Bu resmi kapatBu resmi aç
2686722Bu resmi kapatBu resmi aç
2686723Diğer ilgili bilgiler

Belirli bir düzeltme karşıdan yüklemek isterseniz, yalnızca IE tarayıcısı açın ve adres çubuğuna yüklemek istediğiniz düzeltme sayısını girin, sonra [görünümü ve istek düzeltmeyi karşıdan yüklemeler] bağlantısını tıklatın. Düzeltme karşıdan yüklemek istediğinizden emin olun. e-posta adresinizi ve doğrulama ile ilgili diğer ayrıntıları girin ve [istek düzeltme] düğmesini tıklatın. Sistem bu düzeltmeyi karşıdan yükleme bağlantısını içeren bir e-posta ile yanıt gönderir.


Bu resmi kapatBu resmi aç
2686726

Lütfen bizi haberdar edin

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Bu resmi kapatBu resmi aç
Lütfen bizi haberdar edin
Bizim içeriğiyle memnun musunuz? Olup olmadığını düşünün:
"Harika! (Sorunları çözüldü."
ya da "sorun değil çözülebilir. Çok iyi bir fikir sahip olduğum",
Bu makalenin en altında bulunan anket formu kullanarak değerli görüşlerinizi bize sağlamak için isteriz. Biz olabilir ve sizin için daha yararlı teknik makaleler oluşturacağınız tüm encouragements Hoş Geldiniz.

Özellikler

Makale numarası: 973135 - Last Review: 26 Mayıs 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 7.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Ultimate
Anahtar Kelimeler: 
kbinfo kbstepbystep kbgraphxlink kbexpertisebeginner kbhowto kbmt KB973135 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 973135

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com