Artikli ID: 973289 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Kui olete teenuse Small Business klient, leiate täiendava tõrkeotsingu ja õpperessursid veebisaidilt Small Businessi tugi.
Laienda kõik | Ahenda kõik

SISSEJUHATUS

Artiklis kirjeldatakse, kuidas kohandada kohaliku kasutaja vaikeprofiili sätteid tõmmise loomisel arvutis, milles töötab üks järgmistest operatsioonisüsteemidest:
 • Windows Vista
 • Windows 7
 • Windows Server 2008
 • Windows Server 2008 R2

Pärast pildi kasutuselevõttu rakendatakse kasutaja vaikeprofiili sätted kõigile uutele kasutajatele, kes arvutisse sisse logivad.

Kasutaja vaikeprofiili või kohustusliku kasutajaprofiili kohandamiseks peate kõigepealt kohandama kasutaja vaikeprofiili. Seejärel saab kasutaja vaikeprofiili kopeerida sobivasse ühiskausta, et muuta see kasutajaprofiil kasutaja vaikeprofiiliks või kohustuslikuks kasutajaprofiiliks.

Kasutaja vaikeprofiili kohandamisel selles artiklis kirjeldatud viisil rekonstrueeritakse see lähteprofiili vormingus, mis sobib kasutamiseks mitmele kasutajale. See on ainus toetatav meetod kasutaja vaikeprofiili kohandamiseks Windowsi operatsioonisüsteemis. Kui püüate kasutaja vaikeprofiili kohandamiseks kasutada muid meetodeid, võidakse sellesse uude kasutaja vaikeprofiili lisada kõrvalist teavet. Selline kõrvaline teave võib põhjustada tõsiseid probleeme rakenduste ja süsteemi stabiilsusega.

Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus See artikkel asendab kõik varem avaldatud protseduurid kohaliku kasutaja vaikeprofiilide kohandamise kohta piltide ettevalmistamisel.

Kasutaja vaikeprofiili kohandamine operatsioonisüsteemis Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 ja Windows Server 2008 R2

Ainus toetatav meetod kasutaja vaikeprofiili kohandamiseks on parameetri Microsoft-Windows-Shell-Setup\CopyProfile kasutamine vastusefailis Unattend.xml. Faili Unattend.xml vastusefail edastatakse süsteemi ettevalmistustööriista (Sysprep.exe).

1. etapp. Konfigureerige kasutaja vaikeprofiil
2. etapp. Looge fail Unattend.xml, mis sisaldab parameetrit Kopeeri profiil
3. etapp. Kohandage faili Unattend.xml kasutaja vaikeprofiiliMillega arvestada automaatse tõmmise koostamise ja juurutussüsteemide kasutamisel

 • Tööriistade, näiteks Microsofti juurutamise tööriistakomplekti või System Center Configuration Manageri kasutamisel ei ole käsu Sysprep käivitamisel säte CopyProfile vajalik. Need tööriistad asendavad või muudavad tavaliselt faili Unattend.xml pärast tõmmise juurutamist kettale, kuid enne operatsioonisüsteemi esmakordset käivitamist pärast käsu Sysprep käivitamist. Seetõttu peab fail Unattend.xml, mida kasutatakse Microsofti juurutamise tööriistakomplekti või System Center Configuration Manageri juurutusprotsessis, sisaldama sätet CopyProfile.
 • Kui tõmmise koostamise protsessis seate installiprogrammi käivitamisel Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 või Windows Server 2008 R2 installikandjalt sätte CopyProfile väärtuseks true, võidakse administraatoriprofiili sätted tahtmatult kasutaja vaikeprofiili kopeerida. Administraatoriprofiili sätted on tavaliselt installikandjal failis Install.wim.

Kasutaja vaikeprofiili muutmine võrgukasutaja vaikeprofiiliks operatsioonisüsteemis Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 ja Windows Server 2008 R2

Kasutaja vaikeprofiili muutmiseks võrgukasutaja vaikeprofiiliks tehke järgmist.

Kasutaja vaikeprofiili muutmine kohustuslikuks kasutajaprofiiliks operatsioonisüsteemis Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 ja Windows Server 2008 R2

Võite seada kohaliku kasutaja vaikeprofiili kohustuslikuks profiiliks. Nii saate ühe põhiprofiili, mida kasutavad kõik kasutajad. Selleks valmistage ette kohustusliku profiili asukoht, kopeerige kohaliku kasutaja vaikeprofiil kohustusliku profiili asukohta ja seejärel konfigureerige kasutajaprofiili asukoht kohustuslikule profiilile viitama.


1. etapp. Valmistage ette kohustusliku profiili asukoht
2. etapp. Kopeerige kasutaja vaikeprofiil kohustusliku profiili asukohta
3. etapp. Valmistage kasutajakonto ette

KAS VAJATE VEEL ABI?

Kui see artikkel teie küsimusele ei vastanud, klõpsake seda nuppu, et esitada oma küsimus teistele Microsofti kogukonna liikmetele:
Esita küsimus

Lisaressursid

Kui teil on probleeme kasutajaprofiilile sisselogimisega, klõpsake Microsofti veebisaidil artikli lugemiseks järgmistel linkidel.
Rikutud kasutajaprofiili parandamine
Kasutajakonto loomine

Lisateabe saamiseks kohaliku kasutaja vaikeprofiili kohandamise kohta Windows XP ja Windows Server 2003 tõmmise loomisel vaadake Microsofti teabebaasi artiklit 959753: Kohaliku kasutaja vaikeprofiili kohandamine Windows XP või Windows Server 2003 tõmmise loomisel (võib olla inglise keeles)


Atribuudid

Artikli ID: 973289 - Viimati läbi vaadatud: 31. mai 2013 - Redaktsioon: 4.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows HPC Server 2008 R2
 • Windows Web Server 2008 R2
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Standard
Märksõnad: 
kbprofiles kbexpertiseinter kbsurveynew kbhowto KB973289

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com