Настроювання локального профілю користувача за замовчуванням під час підготовки образу Windows

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 973289 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ВСТУП

У цій статті описується настройка локального профілю користувача за промовчанням під час створення образу на комп’ютері, який працює під керуванням однієї з наведених нижче систем:
 • Windows Vista
 • Windows 7
 • Windows Server 2008
 • Windows Server 2008 R2

Після розгортання образу настройки локального профілю користувача за промовчанням застосовуються до всіх нових користувачів, які входять у систему.

Щоб настроїти обов’язковий профіль користувача або профіль користувача за промовчанням, спочатку необхідно настроїти профіль користувача за промовчанням. Далі можна скопіювати профіль користувача за промовчанням у відповідну спільну папку та визначити його як профіль за промовчанням чи обов’язковий профіль.

У результаті настроювання профілю користувача за промовчанням (як описано в цій статті) формат вихідного профілю змінюється так, щоб ним могли користуватися кілька користувачів. Це єдиний спосіб настроювання профілю користувача за промовчанням в операційній системі Windows. Якщо скористатись іншими способами настроювання профілю користувача за промовчанням, це може призвести до того, що зайву інформацію буде включено до такого нового профілю. Зайва інформація може призвести до серйозних проблем у роботі програм і погіршити стабільність системи.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2683283
Примітка. Ця стаття замінює всі попередньо опубліковані процедури з настроювання локальних профілів користувачів за промовчанням під час підготовки образів.

Настроювання профілю користувача за промовчанням в ОС Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2

Підтримується лише один спосіб настроювання профілю користувача за промовчанням – за допомогою параметра Microsoft-Windows-Shell-Setup\CopyProfile у файлі автовідповідей Unattend.xml. Файл Unattend.xml обробляється в засобі підготовки системи (Sysprep.exe).

Крок 1. Настроювання профілю користувача за промовчанням
Крок 2. Створення файлу Unattend.xml, який містить параметр CopyProfile
Крок 3. Настроювання профілю користувача за промовчанням у файлі Unattend.xmlПро що слід пам’ятати, користуючись системами автоматичного створення та розгортання образів

 • Під час використання засобів розгортання (Microsoft) або System Center Configuration Manager параметр "Копіювати профіль" не потрібен, якщо виконано команду Sysprep. Ці інструменти зазвичай замінюють файл Unattend.xml або вносять зміни до нього після розгортання образу на диску, але перед першим запуском операційної системи після виконання команди Sysprep. Саме тому файл Unattend.xml, який використовується у процесі розгортання за допомогою засобів розгортання (Microsoft) або System Center Configuration Manager має містити параметр Копіювати профіль.
 • Якщо для параметра CopyProfile установити значення true та під час створення образу запустити інсталяцію з інсталяційного диска Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 або Windows Server 2008 R2, настройки із профілю адміністратора можуть випадково скопіюватись у профіль користувача за промовчанням. Параметри профілю адміністратора зазвичай містяться у файлі Install.wim на інсталяційному диску.

Перетворення профілю користувача за промовчанням на мережевий профіль користувача за промовчанням в ОС Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2

Покрокові інструкції з перетворення профілю користувача за промовчанням на мережевий профіль користувача за промовчанням

Перетворення профілю користувача за промовчанням на обов’язковий профіль користувача в ОС Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2

Локальний профіль користувача за промовчанням можна перетворити на обов’язковий профіль. Таким чином можна створити один центральний профіль, який використовуватиметься всіма користувачами. Для цього потрібно підготувати для обов’язкового профілю нове розташування, скопіювати в нього локальний профіль користувача за промовчанням, а потім настроїти розташування профілю користувача так, щоб воно вказувало на обов’язковий профіль.


Крок 1. Підготовка розташування для обов’язкового профілю
Крок 2. Копіювання профілю користувача за промовчанням у розташування обов’язкового профілю
Крок 3. Підготовка облікового запису користувача

УСЕ ЩЕ ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

Якщо в цій статті вам не вдалося знайти відповідь на своє запитання, виберіть це посилання, щоб звернутися по допомогу до інших учасників сайту Microsoft Community.
Поставити запитання

Додаткові ресурси

Якщо під час входу у профіль користувача виникають проблеми, перегляньте ці статті на веб-сайті Microsoft:
Виправлення пошкодженого профілю користувача
Створення облікового запису користувача

Додаткові відомості про те, як настроїти локальний профіль користувача за промовчанням під час підготовки образу для ОС Windows XP та Windows Server 2003, див. у статті бази знань Microsoft 959753: настроювання локального профілю користувача за промовчанням під час підготовки образів Windows XP і Windows Server 2003


Властивості

Номер статті: 973289 - Востаннє переглянуто: 29 травня 2014 р. - Редакція: 5.0
Застосовується до:
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows HPC Server 2008 R2
 • Windows Web Server 2008 R2
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Standard
Ключові слова: 
kbprofiles kbexpertiseinter kbsurveynew kbhowto KB973289

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com