Popis balíčku opravy hotfix pro aplikaci Excel 2007 (Oart-x-none.msp, Oartconv-x-none.msp): 25. srpna 2009

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 973403 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje problémy Microsoft Office Excel 2007 vyřešené v balíčku oprav hotfix vydanou 25. srpna 2009.

Úvod

Tento balíček oprav hotfix řeší problémy

 • V aplikaci Excel 2007 při vytvoření bodového grafu nebo spojnicový graf ze sady dat, který obsahuje velké množství datových bodů výkonu stane pomalé.
 • Graf v sešitu aplikace Excel 2007 obsahuje velký Beziérova křivka a velké množství datových bodů. Při pokusu o uložení sešitu jako soubor PDF nebo jako soubor XPS zhroutí Excel 2007.
 • V aplikaci PowerPoint 2007 otevřete prezentaci PowerPoint 2003, který obsahuje vložený objekt Word nebo vložený objekt aplikace Excel. Vložený objekt se zobrazí v efekt Přebarvit PowerPoint 2003. Při náhledu prezentace v aplikaci PowerPoint 2007 objekt zobrazen ve správné barvy v náhledu tisku. Však při tisku prezentace objektu je barevné nesprávně na výtisku.
 • Sešit aplikace Excel 2007 obsahuje bodového grafu, který používá logaritmické měřítko na ose x. Při pokusu o kontrolu chybové úsečky datových řad v grafu bodového zobrazí následující chybová zpráva:
  Záporné nebo nulové hodnoty nemohou být vykreslena správně na protokolu grafy. Pouze kladné hodnoty lze interpretovat na logaritmické měřítko.
  Po klepnutí na tlačítko OK v chybové zprávě se zobrazí v grafu neočekávané prázdné oblasti.
 • Předpokládejme následující situaci. Kopírovat grafy ze sešitu aplikace Excel 2007. Potom grafy vložit do dokumentu Word 2007 nebo prezentace PowerPoint 2007 jako propojené objekty grafu aplikace Excel. Při uložení dokumentu nebo prezentaci jako soubor PDF nebo XPS soubor může mít jedné nebo více následujících problémů:
  • Při zobrazení grafů v souboru PDF jsou datové řady tučně.
  • Při zobrazení grafů v dokumentu Word 2007 jsou x-axes tučně. X-axes v jiných grafy jsou zobrazeny správně.
 • Předpokládejme následující situaci. Kopírovat graf složený ze sešitu aplikace Excel 2007. Graf se potom vložit do dokumentu Word 2007 nebo do prezentace aplikace PowerPoint 2007 jako propojený objekt grafu aplikace Excel, obrázek WMF nebo EMF obrázek. Při uložení dokumentu nebo prezentaci jako soubor PDF nebo XPS soubor mřížky v grafu složený jsou zobrazeny tučně.
 • Nakreslit čáru v souboru Office 2007 a zadejte hodnoty umístění pro řádek v dialogovém okně velikost a umístění. Po, najít řádku není ve správné pozici.

Další informace

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena opravit pouze problémy, které jsou popsány v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, které nastanou problémy popsané v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Musíte mít Microsoft Office suite 2007 Service Pack 2 nebo Microsoft Office suite 2007 Service Pack 1 nainstalována použít tento balíček oprav hotfix.Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949585Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Office 2007

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje dříve vydanou opravu hotfix.

Informace o registru

Použití oprav hotfix v tomto balíčku nevyžaduje žádné úpravy registru.

INFORMACE O SOUBORECH

Oprava hotfix nemusí obsahovat všechny soubory nutné k plné aktualizaci produktu na nejnovější verzi. Tato oprava hotfix obsahuje pouze soubory, které je nutné mít pro nápravu problémů popsaných v tomto článku.

Globální verze tohoto balíčku oprav hotfix používá balíček Instalační služby systému Windows. Data a časy souborů v následující tabulce jsou uvedeny ve formátu Coordinated Universal Time (UTC). Při zobrazení informací o souboru je datum převedeno na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.

Stáhnout informace

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Office-kb973403-fullfile-x 86-glb.exe12.0.6514.500010,487,14419. Srpna 200916: 42X86


Informace o souboru MSP Instalační služba Microsoft Windows Installer

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Oart-x-none.mspNelze použít8,061,44018. Srpna 200912: 54Nelze použít
Oartconv-x-none.mspNelze použít4,085,76018. Srpna 200912: 54Nelze použít


Informace o souboru Oart-x-none.msp
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Oart.dll12.0.6514.500016,124,77618. Srpna 200900: 38X86
Informace o souboru Oartconv-x-none.msp
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
OARTCONV.DLL12.0.6514.50008,554,87218. Srpna 200900: 38X86

Odkazy

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 973403 - Poslední aktualizace: 25. srpna 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Excel 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe kbhotfixrollup kbautohotfix kbhotfixserver KB973403 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:973403

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com