Opis pakietu poprawek dla programu Excel 2007 (Oart-x-none.msp, Oartconv-x-none.msp): 25 sierpnia 2009

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 973403 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

W tym artykule opisano problemy programu Microsoft Office Excel 2007, które zostały naprawione w pakiecie poprawek z 25 sierpnia 2009.

WPROWADZENIE

Problemy, które ten pakiet poprawek

 • W programie Excel 2007 podczas tworzenia wykresu liniowego lub wykresu punktowego z zestawu danych, który zawiera dużą ilość punktów danych wydajności zyskuje powolne.
 • W skoroszycie programu Excel 2007 wykres zawiera duże krzywych Beziera i wiele punktów danych. Podczas próby zapisania skoroszytu jako pliku PDF lub pliku XPS ulega awarii programu Excel 2007.
 • W programie PowerPoint 2007 możesz otworzyć prezentację programu PowerPoint 2003, która zawiera osadzony obiekt programu Word lub Excel osadzonego. Obiekt osadzony jest wyświetlany w efekcie Ponowne kolorowanie programu PowerPoint 2003. Podczas przeglądania prezentacji w programie PowerPoint 2007 jest wyświetlany obiekt w poprawnej kolory w podglądzie wydruku. Jednak podczas drukowania prezentacji obiektu jest kolorowe niepoprawnie na wydruku.
 • Skoroszyt programu Excel 2007 zawiera wykres punktowy, używający skali logarytmicznej na osi x. Podczas próby sprawdzenia słupek błędu dla serii danych wykresu punktowego może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:
  Wartości ujemne lub zera nie może poprawnie kreślonych na wykresach dziennika. Wartości dodatnie mogą być interpretowane na skali logarytmicznej.
  Po kliknięciu przycisku OK w komunikacie o błędzie pojawia się nieoczekiwany pusty obszar na wykresie.
 • Rozważmy następujący scenariusz. Kopiowanie wykresów ze skoroszytu programu Excel 2007. Następnie wykresy wkleić do dokumentu programu Word 2007 lub prezentacji programu PowerPoint 2007 jako połączone obiekty wykresu programu Excel. Podczas zapisywania dokumentu lub prezentacji jako pliku PDF lub pliku XPS może mieć jeden lub więcej z następujących problemów:
  • Podczas wyświetlania wykresów w pliku PDF serii danych, są pogrubione.
  • Podczas wyświetlania wykresów w dokumencie programu Word 2007 x, osie są pogrubione. X, osie w innych wykresach są wyświetlane poprawnie.
 • Rozważmy następujący scenariusz. Skopiować wykres złożony ze skoroszytu programu Excel 2007. Następnie wkleić wykres do dokumentu programu Word 2007 lub prezentacji programu PowerPoint 2007, jako połączony obiekt wykresu programu Excel, obraz w formacie metapliku systemu Windows lub obrazu Enhanced Metafile. Podczas zapisywania dokumentu lub prezentacji jako pliku PDF lub pliku XPS linie siatki na wykresie złożone są wyświetlane pogrubioną.
 • Rysowanie linii w pliku pakietu Office 2007 i określ wartości pozycji dla wiersza w Rozmiar i położenie okno dialogowe. Po tym okaże się, że wiersz nie jest prawidłowe położenie.

Więcej informacji

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do rozwiązania problemów opisanych w tym artykule. Poprawkę tę należy stosować tylko w systemach których występują problemy opisane w tym artykule. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Muszą mieć pakiet Microsoft Office 2007 Z dodatkiem Service Pack 2 lub pakietu Microsoft Office 2007 Service Pack 1 w celu zastosowania tego pakietu poprawek.Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
949585Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla pakietu Office 2007

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Nie trzeba ponownie uruchomić komputer po zastosowaniu tej poprawki.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje wcześniej wydanej poprawki.

Informacje dotyczące rejestru

Aby skorzystać z jednej z poprawek w tym pakiecie, nie trzeba wprowadzać żadnych zmian w rejestrze.

Informacje o pliku

Ta poprawka nie może zawierać wszystkich plików niezbędnych do pełnej aktualizacji produktu do nowszej kompilacji. Ta poprawka zawiera tylko pliki niezbędne do rozwiązania problemów, które są wymienione w tym artykule.

Wersja globalna tego pakietu poprawek używa pakietu Instalator systemu Microsoft Windows do zainstalowania pakietu poprawek. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wymienione w poniższej tabeli skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są one konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w aplecie Data i godzina w Panelu sterowania.

Informacje dotyczące pobierania

Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Office-kb973403-fullfile-x 86-glb.exe12.0.6514.500010,487,14419-Sie-200916: 42x 86


Informacje dotyczące plików msp Instalator systemu Microsoft Windows

Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Oart-x-none.mspNie dotyczy8,061,44018-Sie-200912: 54Nie dotyczy
Oartconv-x-none.mspNie dotyczy4,085,76018-Sie-200912: 54Nie dotyczy


Informacje o pliku Oart-x-none.msp
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Oart.dll12.0.6514.500016,124,77618-Sie-200900: 38x 86
Informacje o pliku Oartconv-x-none.msp
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Oartconv.dll12.0.6514.50008,554,87218-Sie-200900: 38x 86

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 973403 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Excel 2007
Słowa kluczowe: 
kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe kbhotfixrollup kbautohotfix kbhotfixserver kbmt KB973403 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:973403

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com