Dcdiag komutunu bir Windows Server 2008 R2 etki alanı denetleyicisine karşı Windows Server 2008 üzerinde çalıştırdığınızda, BIR uyarı iletisi W32Time hizmetini döndürdü

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 973665 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Windows Server 2008 veya iki Windows Server 2008 sürümü çalıştıran bir uzak etki alanı denetleyicisi sunucusunda Windows önceki sürüm sürümler dcdiag komutunu çalıştırın (R2) dcdiag komutunu (W32Time) Windows Saati hizmetini bir uyarı verecektir tıklattığınızda, aşağıdakine benzer:
Geçersiz bir hizmeti başlatma türü: w32time <domain controller name>, geçerli DEMAND_START,......................... beklenen değer AUTO_START değer <domain controller name> başarısız sınama Hizmetleri.

W32Time hizmetini el ile başlatma hizmete iki sürümdeki Windows Server 2008 varsayılan olarak değiştikçe bu bir beklenen davranıştır (R2).

Daha fazla bilgi

Bu güncelleştirme, önceki Windows sürümü sürümleri ve Windows Server 2008'de dcdiag komutunu yansıtmaz. Ancak, yok olacaktır, W32time hizmetinden bir uyarı iletisi gibi Windows Server 2008 R2 komutunu çalıştırırsanız, Windows Server 2008 R2'de dcdiag komutunu bu davranış değişikliği için güncelleştirildi.

Dcdiag komutunu hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc731968(WS.10).aspx

Özellikler

Makale numarası: 973665 - Last Review: 21 Temmuz 2009 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseinter kbinfo KB973665 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:973665

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com