Chybové hlásenie pri konfigurácii nastavení obrazovky sa pokúsiť použiť tri alebo viac obrazoviek na notebooku, so systémom Windows 7 a Windows 8: „nie je možné uložiť nastavenia"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 973782 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Priznaky

Pripojíte dva externé monitory do prenosného počítača so systémom Windows 7 a Windows 8. Pri pokuse o predĺžení alebo duplikovať pracovnú plochu na dve vonkajšie monitory okrem laptop screenusing Win + P horúcou kľúčových možnosť z v rámci vlastností zobrazenia, buď zmeny sa neprejavia alebo môže zobraziť nasledovné chybové hlásenie:

Nie je možné uložiť nastavenia obrazovky

Táto chyba je pravdepodobne vyskytnúť, keď je váš prenosný počítač nakonfigurovanú obrazovky a jeden z dvoch externých monitorov (Laptop zobraziť + Monitor A) zatiaľ čo v režime rozšíreného potom pokuse o zmenu konfigurácie monitora duplikát režim s druhým externý monitor (Laptop zobraziť + Monitor B).

Pricina

Tento problém sa vyskytuje, pretože niektoré grafické adaptéry laptop podporujú len dva zobrazí naraz. Keď sa pokúsite konfigurovať nastavenie obrazovky na použitie treťou monitorovať na notebooku, ktorý podporuje iba dva monitory, Windows 7 a Windows 8 skontroluje hardvér na potvrdenie zlučiteľnosti, potom zobraziť chybové hlásenie.

dalsie informacie

Ak používate prenosný počítač so systémom Windows 7 a Windows 8, ktorý podporuje iba dva monitory, konfigurovať nastavenie obrazovky na používanie len dva zobrazí naraz.

Poznámka: Tiež môžete vypnúť obrazovky notebooku, potom použite iba dva externé monitory.

Pri prechode z režimu duplikát do rozšíreného režimu, môže Upozorňujeme, že toto chybové hlásenie sa nevyskytuje. Toto nastavenie je určené Rozbiť duplikát režim konfiguráciu pred zmenou do rozšíreného režimu.

Vlastnosti

ID článku: 973782 - Posledná kontrola: 10. septembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
  • Windows 8
  • Windows 8 Professional
  • Windows 8 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbexpertisebeginner kbtshoot kbsurveynew kbprb kbmt KB973782 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 973782

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com