Uaktualnienie systemu Windows 7 nie powiedzie się komunikat "nie można zainstalować tej wersji systemu Windows" po pomyślnym wycofywania. Pętla uaktualnienia występuje ten sam komunikat, podczas ponownego uruchamiania komputera.

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 974078 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko
Źródło: Pomoc techniczna firmy Microsoft

SZYBKIE PUBLIKOWANIE

SZYBKIE PUBLIKOWANIE ARTYKUŁÓW DOSTARCZA INFORMACJE POCHODZĄCE BEZPOŚREDNIO Z ORGANIZACJI POMOCY TECHNICZNEJ FIRMY MICROSOFT. INFORMACJE ZAWARTE W NINIEJSZYM DOKUMENCIE JEST TWORZONY W ODPOWIEDZI POJAWIAJĄCYCH SIĘ LUB UNIKATOWYCH TEMATY, LUB JEST PRZEZNACZONY DODATEK INNYCH INFORMACJI Z BAZY WIEDZY.

SymptomPodczas próby uaktualnienia z systemu Windows Vista do systemu Windows 7 może się nie powieść próba uaktualnienia z wiadomością "Nie można zainstalować tę wersję systemu Windows, przywrócona poprzednia wersja systemu Windows i mogą nadal używać go." Jednak następnym rozruchu komputera zostanie uruchomiony ponownie procesu uaktualniania tylko kończy się niepowodzeniem z tej samej wiadomości.

PrzyczynaSystem Windows Vista będzie zostały przywrócone na komputerze, ale magazynu bazy danych konfiguracji rozruchu (BCD) nie ma edytowane do przywrócenia systemu Windows Vista jako domyślny, rozruch systemu operacyjnego.

Komputer będzie nadal do uruchomienia Instalatora systemu Windows 7, a następnie kończą się niepowodzeniem do czasu przywrócenia bazy danych BCD poprzedniego stanu.

RozdzielczośćAby rozwiązać te problemy, wybrać system Windows Vista zamiast domyślnej instalacji systemu Windows 7 Zobacz menu wpis rozruchu, a następnie wykonaj kroki opisane poniżej.

 

1. Wstaw Instalator Windows Media Vista do napędu i zamknij system Windows Vista, gdy jego uruchomiony

2. Kliknij przycisk StartWszystkie programyAkcesoria, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę wiersz polecenia, a następnie kliknij Uruchom jako Administrator.

3. Wpisz następujące polecenie w wierszu polecenia, a następnie naciśnij klawisz ENTER

Dysk: \boot\Bootsect.exe/NT60 wszystkie
Uwaga: W poleceniu tym Dysk jest to dysk, na którym znajduje się nośnik instalacyjny systemu Windows Vista.

4. Uruchom ponownie komputer

Więcej informacjiAby uzyskać więcej informacji na temat danych konfiguracji rozruchu (BCD) odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:

http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa362692.aspx

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

MICROSOFT I/LUB JEJ DOSTAWCÓW MARKA NR OŚWIADCZENIA LUB GWARANCJE DOTYCZĄCE PRZYDATNOŚCI, WIARYGODNOŚCI I RZETELNOŚCI INFORMACJI ZAWARTYCH W DOKUMENTY I POKREWNE GRAFIKI OPUBLIKOWANE W TEJ WITRYNIE SIECI WEB ("MATERIAŁY") W JAKIMKOLWIEK CELU. MATERIAŁY MOGĄ ZAWIERAĆ NIEŚCISŁOŚCI TECHNICZNE LUB BŁĘDY DRUKARSKIE I MOŻE BYĆ ZMIENIANY W DOWOLNYM CZASIE BEZ UPRZEDZENIA.

W MAKSYMALNYM ZAKRESIE DOZWOLONYM PRZEZ PRAWO, MICROSOFT LUB JEJ DOSTAWCÓW UCHYLANIA I WYKLUCZYĆ OŚWIADCZENIA, GWARANCJE I WARUNKI CZY JAWNYCH, DOMNIEMANYCH LUB USTAWOWYCH, W TYM, ALE NIE OGRANICZONYCH DO OŚWIADCZENIA, GWARANCJE I WARUNKI TYTUŁU BEZ NARUSZENIA, ZADOWALAJĄCYM STANIE LUB JAKOŚCI, PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU, W ODNIESIENIU DO MATERIAŁÓW.
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 974078 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
Słowa kluczowe: 
kbrapidpub kbmt KB974078 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:974078

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com