Windows 7 Yükseltme başarılı bir geri alma sonra yer alan "Bu Windows sürümü yüklenemedi" iletisiyle başarısız oluyor. Yükseltme döngü aynı ileti yeniden oluşur.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 974078 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa
Kaynak: Microsoft Destek

HIZLI YAYINLAMA

HIZLI YAYINLAMA MAKALELERİ DOĞRUDAN MICROSOFT DESTEK ORGANİZASYONUNUN İÇİNDEN BİLGİLER SAĞLAR. BURADA YER ALAN BİLGİLER YENİ VEYA BENZERİ OLMAYAN KONU BAŞLIKLARINA CEVABEN OLUŞTURULMUŞTUR VEYA BİLGİ BANKASINDAKİ DİĞER BİLGİLERİ DESTEKLEME AMACINI TAŞIMAKTADIR.

BelirtiNe zaman, Windows Vista'daki Windows 7'ye yükseltme girişimini yükseltme girişiminde iletisiyle başarısız “ bu Windows sürümü yüklenemedi, önceki Windows sürümünüz geri yüklendi ve kullanmaya devam edebilirsiniz."  Makinenin bir sonraki önyüklemede yalnızca aynı iletisiyle başarısız ancak yükseltme işlemini yeniden başlatır.

NedenWindows Vista bilgisayara geri yüklendi ancak önyükleme yapılandırma veritabanı (BCD) deposu Windows Vista işletim sistemi önyükleme varsayılan olarak geri yüklemek için düzenlenemez.

Bilgisayar için Windows 7 kurulumu yeniden başlatın ve BCD veritabanını önceki durumuna geri kadar başarısız, daha sonra devam edecek.

ÇÖZÜMBu sorunları gidermek için <a0></a0>, Windows Vista önyükleme girdisi menüsü bakın ve aşağıda listelenen adımları yerine varsayılan Windows 7 kurulumu seçin.

 

1. Ekle sürücü ve <a1>Çıkış</a1> Windows Vista Windows Vista medyası, Kur, başlatılan

2. Tıklatıp Başlat, programlar, Donatılar ve sonra komut istemi</a0> simgesini sağ tıklatın ve sonra da <a2>yönetici olarak çalıştır</a2>'ı tıklatın.

3. Bir komut isteminde aşağıdaki komutu yazın ve ENTER tuşuna basın.

Sürücü: \boot\Bootsect.exe /NT60 tüm
Not: Bu komutta, sürücü, Windows Vista yükleme medyasının bulunduğu sürücüdür.

4. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Ek bilgiÖnyükleme yapılandırma verileri (BCD) hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:

http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa362692.aspx

SORUMLULUĞUN REDDİ

MICROSOFT VE/VEYA TEDARİKÇİLERİ BU WEB SİTESİNDE HERHANGİ BİR AMACA UYGUN OLARAK YAYIMLANAN BELGELERDE VE İLGİLİ GRAFİKLERDE YER ALAN BİLGİLERİN UYGUNLUĞU, GÜVENİLİRLİĞİ VE DOĞRULUĞU KONUSUNDA HİÇBİR BEYANDA BULUNMAMAKTA VEYA GARANTİ VERMEMEKTEDİR. MATERYALLER, TEKNİK TUTARSIZLIKLAR VEYA YAZIM HATALARI İÇEREBİLİR VE HERHANGİ BİR ANDA HABER VERİLMEDEN DEĞİŞTİRİLEBİLİR.

UYGULANABİLİR YASANIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, MICROSOFT VE/VEYA BAYİLERİ, HİÇBİR SINIRLAMA OLMADAN MATERYALLER İLE İLGİLİ OLARAL MÜLKİYET, İHLAL ETMEME, TATMİN EDİCİ DURUM YA DA KALİTE, PAZARLANABİLİRLİK YA DA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK KONULARINDAKİ İFADELER, TEMİNATLAR YA DA KOŞULLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE, AÇIK, İMA YOLUYLA YA DA YASAL HER TÜRLÜ İFADE, TEMİNAT VE KOŞULU REDDETMEKTE VE HARİÇ TUTMAKTADIRLAR.

Özellikler

Makale numarası: 974078 - Last Review: 27 Temmuz 2009 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Ultimate
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Ultimate
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbrapidpub KB974078 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:974078

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com