Po inovaci WSUS 3.0 SP2 na Small Business Server 2008 pouze místní operační systém je povolen jazyk

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 974221 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po inovaci na Windows Server Update Services 3.0 Service Pack 2 (WSUS 3.0 SP2) v systému Windows Small Business Server 2008, Průvodce konfigurací výchozí jazyk operačního systému v dialogovém okně Zvolit jazyky namísto jazyka nebo jazyků dříve vybrané správcem WSUS. To může vést jazyky WSUS právě obnovit výchozí výběr.

V neanglických verzích Windows Small Business Server 2008 bude aktualizace anglický jazyk přeskočen Pokud je vybrána výchozí jazyk operačního systému v Průvodci konfigurací.

Řešení

Pokud jsou potřebné změny v konfiguraci zkontrolovat výběry jazyk zajistit splněny potřebám jazyk všech nasazeném klientů a serverů příjem.

Pokud žádné změny konfigurace jsou nutné zrušit z dialogového okna konfigurace.

Další informace

Aktualizace omezit podle jazyka odesílání serveru, zkontrolujte, vyberte všechny jazyky, které bude potřeba klienty příjem servery. Aktualizace serveru příjem pro jazyky, které vybrány není na serveru pro odesílání dat nelze synchronizovat.

Musíte být členem skupiny WSUS Administrators na serveru WSUS k provedení tohoto postupu.

Další informace o této naleznete WSUS 3.0 SP2 poznámky k verzi následující web:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=139840

Vlastnosti

ID článku: 974221 - Poslední aktualizace: 31. července 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server Update Services 3.0 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbmt KB974221 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:974221

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com