WSUS 3.0 Small Business Server 2008 SP2 için yalnızca yerel işletim sistemine yükselttikten sonra dil etkin

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 974221 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Varsayılan olarak Windows Server Update Services 3.0 Service Pack 2 (WSUS 3.0 SP2) Windows Small Business Server 2008 üzerinde yükselttikten sonra Yapılandırma Sihirbazı Dili seç iletişim kutusunda dil veya önceden WSUS yönetici tarafından seçilen dil yerine işletim sistemi dili kullanır. Bu, varsayılan seçimi sıfırlama WSUS dilleri yol açabilir.

Yapılandırma Sihirbazı'nda varsayılan işletim sistemi dili seçilirse Windows Small Business Server 2008'in ingilizce dışındaki sürümlerinde ingilizce güncelleştirme atlanacaktır.

Çözüm

Yapılandırma değişiklikleri gerekiyorsa, tüm dağıtılmış istemcilerle aşağı akım sunucular dil gereksinimlerini uygulandı emin olmak için dil seçenekleri gözden geçirin.

Yapılandırma için herhangi bir değişiklik için gerekli olan yapılandırma iletişim kutusundan iptal.

Daha fazla bilgi

Güncelleştirmelerin, Geliş yönündeki bir sunucuda dile göre sınırlandırırsanız, akış yönündeki sunucularının istemciler tarafından gereken tüm dilleri emin olun. Sunucuya bir aşağı akım Geliş yönündeki sunucuda seçili dil güncelleştirmeleri eşitleyemezsiniz.

Bu yordamı gerçekleştirmek için WSUS sunucusundaki WSUS Yöneticiler grubunun bir üyesi olmanız gerekir.

Bu konuda daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini WSUS 3.0 SP2 sürüm notlarını bakın:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=139840

Özellikler

Makale numarası: 974221 - Last Review: 31 Temmuz 2009 Cuma - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server Update Services 3.0 Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB974221 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:974221

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com