Silverlight güncelleştirmesi açıklaması: 27 Ağustos 2009

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 974331 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Microsoft Silverlight, gelecek nesil Microsoft sağlayan bir çapraz tarayıcı, multi-environment eklenti olan. NET–based medya deneyimlerini ve zengin etkileşimli uygulamalar için Web. Bu makalede, 27 Ağustos 2009 üzerinde yayımlanmış olan Silverlight güncelleştirmesi açıklanır.

Özet

Microsoft Silverlight için bir güncelleştirme kullanılabilir. Bu güncelleştirme, Silverlight'ın önceki sürümleri için bir yükseltme ise, yeni bir yap? sunuyor. Bu güncelleştirme geçerli Silverlight yükleyicisi dahil edilir. Bilgisayarınızda yüklü olan Silverlight yoksa, yükleyici, Microsoft Update veya Windows Server Update Services (WSUS) olarak sunulur.

Bu güncelleştirme, güvenlik ve güvenilirlik iyileştirmeleri içerir. Bu güncelleştirme, Çin için özellikle GB18030 karakter kümesini Unicode karakter desteği genişletir. Bu güvenlik güncelleştirmesi, geriye dönük olarak uyumlu olan karşı Silverlight'ın önceki sürümlerinde oluşturulmuş uygulamaları ile.

Daha fazla bilgi

Yükleme bilgileri

Bu güncelleştirme, aşağıdaki kaynaklardan kullanılabilir.

Microsoft Silverlight site

Silverlight yükleyicisi, bu güncelleştirmenin yanında yer alan tüm önceki güncelleştirmelerini içerir. Silverlight'ın en son sürümünü yüklemek için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/silverlight

Microsoft Update

Bu güncelleştirmenin Microsoft Update kullanıcıları için de kullanılabilir. "Microsoft Silverlight (KB 974331) için güncelleştirme." olarak yüklü Silverlight'ın önceki bir sürümü varsa, bu güncelleştirme sunulur

WSUS

Bu güncelleştirme, Microsoft Update aracılığıyla Microsoft Windows Server Update Services (WSUS) da kullanılabilir.

"Microsoft Silverlight (KB 974331) için güncelleştirme." gibi bir bilgisayarda, Microsoft Silverlight'ın önceki bir sürümü varsa, bu güncelleştirme sunulur

Silverlight yüklü bir bilgisayar yoksa, bu güncelleştirmenin en son Silverlight 3.0 yükleyicinin "Microsoft Silverlight (KB 974331) için güncelleştirme." olarak sunulur

Silverlight 3.0 bir otomatik güncelleştirme düzeneği içerir. Bu düzenek WSUS paketinde varsayılan olarak kapalıdır. Gelecekteki güncelleştirmeler WSUS güncelleştirmeleri aracılığıyla sağlanacaktır.

Referanslar

Silverlight hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitelerini ziyaret edin:

Özellikler

Makale numarası: 974331 - Last Review: 3 Eylül 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Silverlight for Windows
  • Microsoft Silverlight for Macintosh
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbhowto kbinfo KB974331 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:974331

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com