Při spuštění příkazu Test OwaConnectivity po instalaci opravy hotfix KB957485 v Exchange Server 2007 se stále zobrazuje chybová zpráva

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 974344 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • Máte-li počítač se systémem 2007 Microsoft Exchange Server v nesouvislý obor názvů.
  • Aplikace Microsoft Office Outlook Web Access (OWA) je nakonfigurován pro použití jednoho nebo více metod standardní ověřování než ověřování založené na formulářích (FBA).
  • Spuštění příkazu Test OwaConnectivity v prostředí Exchange Management Shell ověřte, zda je správně spuštěna aplikace Outlook Web Access.
V tomto případě příkaz vrátí následující chybovou zprávu:
Test nemůže z důvodu chyby ověřování přihlášení k aplikaci Outlook Web Access.
Tato chybová zpráva i v případě, že pracuje aplikace Outlook Web Access. Navíc při použití Microsoft Operations Manager (MOM) k sledování OWA MOM také sestavu, aplikace Outlook Web Access se nezdařilo.

Příčina

Tato chybová zpráva dochází, protože server 2007 Exchange Server používá formát doména\uživatelské_jméno během zkoušek připojení pro standardní ověřovací metody. Se však v případě nesouvislý obor názvů, název domény serveru 2007 Exchange Server liší od názvu domény služby Active Directory.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací následující kumulativní aktualizaci:
972076Popis kumulativní aktualizace 2 pro Exchange Server 2007 Service Pack 2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Existují tři články podobné příznaky, které byly vydány. Článků Microsoft Knowledge popisu různých ověřovacích metod scénáře a jiný obor názvů nesouvislý scénáře problémy:
954213Všechny příkazy test, které souvisejí s Client Access Server selhání při spuštění příkazů na serveru Exchange 2007 ve nesouvislý obor názvů
957485Příkaz Test OwaConnectivity při nesouvislý obor názvů je vrátí upozornění s Exchange Server 2007
968224Při spuštění příkazu Test OwaConnectivity nebo příkaz Test ActiveSyncConnectivity po instalaci opravy hotfix KB954213 na serveru Exchange 2007 Service Pack 1 založené se stále zobrazuje neočekávané chybové zprávy

Poznámka:2 Kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007 Service Pack 2 řeší problémy v těchto článcích tři vedle problému popsanému v tomto článku.

Další informace o scénáři nesouvislý obor názvů na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb676377(EXCHG.80).aspx

Další informace o příkazu Test OwaConnectivity na webu společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/aa997682(EXCHG.80).aspx

Vlastnosti

ID článku: 974344 - Poslední aktualizace: 22. ledna 2010 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 2 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixrollup kbsurveynew kbexpertiseinter kbfix kbqfe KB974344 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:974344

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com