Outlook 2007 takvimi için yeni bir haftalık yazdırma stilini kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 974411 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Microsoft Office Outlook 2007 için bir düzeltme paketi anlatılır. Düzeltme paketini, Outlook 2007 takvimi için yeni bir haftalık yazdırma stili sağlar.

Daha fazla bilgi

Bu düzeltme paketi, Outlook 2007 takvimi için yeni bir haftalık yazdırma stili sağlar. Haftalık yazdırma stilini Haftalık Gündem Stili olarak adlandırılır.

Düzeltme paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
974489Outlook 2007 düzeltme paketi (Outlook-en-us.msp, Outlook'un-x-none.msp): 25 Ağustos 2009

Bu düzeltme paketini yükledikten sonra Outlook 2007'de <a1>Dosya</a1> menüsünde Sayfa Yapısı ' nı tıklattığınızda, yeni bir stil, Haftalık Gündem Stili, görebilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 974411 - Last Review: 26 Ağustos 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe KB974411 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:974411

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com