Chybová zpráva při pokusu o import brána Windows Firewall s pokročilým zabezpečením zásady brány firewall, který byl exportován z Windows 7 nebo Windows Server 2008 R2 Windows Vista nebo Windows Server 2008

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 974576 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V počítači se systémem Windows 7 nebo Windows Server 2008 R2 exportovat brána Windows Firewall s pokročilým zabezpečením zásady brány firewall. V počítači se systémem Windows Vista nebo Windows Server 2008 zkuste import zásady brány firewall pomocí brány Windows Firewall s pokročilým zabezpečením. Však zobrazí následující chybová zpráva:
Import zásady se nezdařilo
Kód chyby: 87
Chybová zpráva: parametr je nesprávný.
Pokud se pokusíte vzdáleně importovat zásady brány firewall počítače systémem Windows Vista nebo Windows Server 2008, zobrazí se následující chybová zpráva:
Import zásady se nezdařilo
Kód chyby: 1745
Chybová zpráva: číslo procedury je mimo rozsah.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Windows Vista a Windows Server 2008 nelze správně interpretovat následující nastavení zásad zabezpečení, které jsou zavedeny Windows 7 nebo Windows Server 2008 R2:
 • Globální výjimek IPSec DHCP
 • Pravidla hlavního režimu

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, před export zásady brány firewall, vyloučit DHCP ze seznamu výjimek globální výchozí IPSec v počítači se systémem Windows 7 nebo Windows Server 2008 R2. Postupujte takto:
Poznámka: Toto řešení je znázorněna pomocí příkazového řádku netsh advfirewall. Toto řešení nelze provést přes bránu Windows Firewall s pokročilým zabezpečení snap-in.
 1. Spuštění příkazového řádku se zvýšenými oprávněními a potom spusťte nástroj příkazového řádku netsh advfirewall. Postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start,
   Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
   Start button
   , klepněte na příkaz Všechny programy, klepněte na položku Příslušenství, klepněte pravým tlačítkem myši MS-DOS a potom klepněte na příkaz Spustit jako správce.
  2. Zadejte následující příkaz a pak stiskněte klávesu ENTER:
   netsh
  3. Zadejte následující příkaz a pak stiskněte klávesu ENTER:
   advfirewall
 2. Pomocí příkazu set store nastavit úložiště zásad odpovídají úložiště, z kterých dojde k exportu zásady brány firewall, jako například místní, místní Zásady skupiny objektu nebo domény objektu Zásady skupiny. Následující příklad ukazuje, jak nastavit úložiště z příkazového řádku netsh advfirewall přejděte úložiště místní zásady:
  Uložit místní množiny
  Další informace o cílové jiné objekty Zásady skupiny naleznete na následujícím webu:
  http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc771920(WS.10).aspx#BKMK_set_3
 3. Uložit záložní kopii zásady brány firewall. Chcete-li to provést, zadejte následující příkaz příkazového řádku netsh advfirewall a stiskněte klávesu ENTER:
  Export "c:\backup.wfw"
 4. Zobrazit existující globální výchozí výjimky. Postupujte takto:
  1. Do příkazového řádku netsh advfirewall zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu ENTER:
   Zobrazit globální IPSec
  2. Poznámka: DefaultExemeptions řádku výsledky. Následuje příklad výsledků.
   StrongCRLCheck            0:Disabled
   SAIdleTimeMin             5min
   DefaultExemptions           NeighborDiscovery,DHCP
   IPsecThroughNAT            Never
   AuthzUserGrp             None
   AuthzComputerGrp           None
   Ok.
   
 5. Obnovit výchozí globální výjimky vyloučit DHCP. Chcete-li to provést, zadejte následující příkaz příkazového řádku netsh advfirewall a stiskněte klávesu ENTER:
  nastavit globální IPSec defaultexemptions <DefaultExemptions excluding DHCP>
  V tomto příkladu zadejte následující příkaz:
  nastavit globální IPSec defaultexemptions NeighborDiscovery
 6. Odstranit všechny existující pravidla hlavního režimu. Chcete-li to provést, zadejte následující příkaz příkazového řádku netsh advfirewall a stiskněte klávesu ENTER:
  mainmode odstranit název pravidla = všechny
 7. Znovu exportovat zásady brány firewall. Chcete-li to provést, zadejte následující příkaz příkazového řádku netsh advfirewall a stiskněte klávesu ENTER:
  Export "c:\newpolicy.wfw"
 8. Zásady brány firewall obnovit importováním záložní kopii souboru zásady brány firewall, které jste vytvořili v kroku 3. Chcete-li to provést, zadejte následující příkaz příkazového řádku netsh advfirewall a stiskněte klávesu ENTER:
  Import "c:\backup.wfw"
 9. Zkopírujte soubor newpolicy.wfw, který jste vytvořili v kroku 8 v počítači se systémem Windows Vista nebo Windows Server 2008 a importovat soubor zásad brány firewall.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 974576 - Poslední aktualizace: 21. srpna 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Ultimate
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbsurveynew kbprb KB974576 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:974576

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com