Přílohy ve formátu HTM nebo html, které obsahují škodlivé skripty, které lze otevřít v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 974597 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Přílohy ve formátu HTM nebo html, obsahují škodlivé skripty lze otevřít v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizace kumulativní aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace získáte klepnutím na následující odkazy článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
949256 Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix


Přidání "BlockedAttachmentsForDownload"nastavení ""Nasazenívlastnosti v konfigurační databázi (MSCRM_CONFIG) extrahujte nástroj ze serveru UR6 balíčku pomocí příkazového řádku:

<ur6PackageName>/x exe</ur6PackageName>

nebo například:CRMv4.0-KB970148-amd64-Server-ENU.exe /x Nebo CRMv4.0-KB970148-i386-Server-ENU.exe /x

V "Nástroje" složka, kopii Microsoft.CRM.DeploymentConfigTool.exeextrahované soubory do souboru "Nástroje"adresář na serveru CRM pod:

C:\Program Files\Microsoft Dynamics CRM\Tools

Otevřete okno příkazového řádku a měnit adresáře do adresáře nástroje pomocí příkazu:

CD C:\Program Files\Microsoft DynamicsvCRM\Tools

Potom spusťte následující příkaz na příkazovém řádku:
Aktualizace Microsoft.CRM.DeploymentConfigTool.exe MiscSettings - BlockedAttachmentsForDownload: XMLJS;VBS;JSON;RSS; INI;HTA;HTC;IDENTIFIKÁTOR URI;Soubor cookie; adresa URLPROSTŘEDÍ ASP.ASPX;CSS; DIB;EOT;XHTML;HTM;HTML;MHT;MHTML;MĚNA;EMF;JFIF;WMF; OSID
Můžete upravit v této tabulce můžete přidat nebo odebrat rozšíření, zablokovaných pomocí "DeploymentConfigTool" ve složce "Nástroje" v adresáři aplikace Microsoft Dynamics CRM (C:\Program Files\Microsoft DynamicsvCRM\Tools).

Pokud změníte "BlockedAttachmentsForDownload" na serveru, musíte také vytvořit "BlockedAttachmentsForDownload"klíč registru v každém počítači "Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook". Pomocí následujícího postupu vytvořte klíč registru v každém počítači, který používá aplikaci Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook:
  1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, zadejte "regedit "a klepněte na tlačítkoOK.
  2. Vyhledejte následující podklíč registru:
    HKCU\SOFTWARE\Microsoft\MSCRMClient
  3. Klepněte pravým tlačítkem myši MSCRMClient, přejděte na příkazNovýa klepněte na tlačítko"Hodnota řetězce".
  4. TypBlockedAttachmentsForDownload.
  5. Klepněte pravým tlačítkem myši BlockedAttachmentsForDownload, Klepněte na příkaz Upravita potom zadejte stejný řetězec hodnoty, které máte k dispozici "BlockedAttachmentsForDownload" v tabulce vlastností Deployment (like výše).

Vlastnosti

ID článku: 974597 - Poslední aktualizace: 31. října 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM for Microsoft Office Outlook na těchto platformách
    • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbmt KB974597 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:974597

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com