Настроювання FTP для служб IIS 7.0 і вище у Windows Server 2008 або Windows Server 2012 резервний кластера

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 974603 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Введення

У цій статті описано настроювання FTP для Інтернету інформацію служби (IIS) 7.0 або вище, в Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2 або Windows Server 2012 резервний кластера. Процедури, описані в цій статті, застосовуються лише до служби FTP.

Щоб отримати додаткові відомості про настроювання веб-служб у кластері відмови клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
970759Налаштування служб IIS 7.0 або вище веб службу публікацій в Windows Server 2008 або Windows Server 2008 R2 або Windows Server 2012 резервний кластера

Додаткові відомості

У попередніх версіях інформаційних служб Інтернету Microsoft надає універсальний ресурс монітор компонентів для підтримки високого доступність веб-сервер екземпляри за допомогою Microsoft Clustering інфраструктури. Однак, користувальницький код необхідно повністю реалізувати свій потенціал цього рішення. Також, загальні сценарії, які Microsoft, за умови не задоволення потреб клієнта. Настроювання IIS 7.0 у звичайної середовищі за допомогою Резервний сервер Windows кластеризації, ви повинні використовувати настроюваний код (сценаріїв) Щоб увімкнути такий сценарій високої доступності. Після цього користувачі можуть настроїти параметри для задоволення їхніх потреб. Це дає їм повний контроль більш висока доступність інтеграція веб-додатків. Крім того, в сценарій інтерфейсів для управління та моніторингу, які були введені у службі IIS 7.0 надають багатшим середовищі, ніж скрипти, які раніше були надані.

Примітка. Файли інсталяції служб IIS 7.0 неправильно включати в Clusweb.vbs і Clusftp.vbs сценарію файли, які використовуються в IIS 6.0 для IIS кластер адміністративних завдань. Не використовуйте ці сценарії з IIS 7.0.

Ми рекомендуємо, що адміністратори ретельно оцінити сценарій виконання глобальна мережа навантаження балансування (NLB) замість сценарій виконання резервний кластеризація як первинний і найкращим методом для поліпшення масштабованість та доступності веб-додатків, які мають кілька серверів що під керуванням служб IIS 7.0. Одна з переваг NLB є, що всі сервери можуть активно беруть участь в одночасних обробки вхідних запитів HTTP. Ще одна перевага в тому, що в середовищі NLB IIS Це може бути набагато легше підтримувати коченню оновлень і rollbacks той же Вільний час забезпечення високого рівня доступності веб-додатків. Для отримання додаткових відомостей про як за допомогою служб IIS 7.0 в NLB середовищі, відвідайте наступні веб Microsoft сайти:
http://learn.IIS.net/Page.aspx/213/Network-Load-Balancing

http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc770558.aspx

Настроювання високої доступності для IIS FTP-серверів за допомогою відмови Кластеризація:
 • Встановити веб-сервер роль на всіх вузлах кластера. Якщо ви Інсталяція Windows Server 2008, включає в себе роль "FTP Server". Якщо інсталюється на Windows Server 2008 R2, включати в полі "FTP Server" роль. Щоб отримати додаткові відомості про служби IIS 7 розгортання керівництво відвідайте наступні веб сайт:
  http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc771752 (WS.10). aspx
  Якщо Ви встановлюєте Windows Server 2008, завантажити і встановити FTP 7.5 за одним з таких розташувань:
 • Встановити відмови кластеризація функцію всі кластера вузли і створення кластера. Для отримання додаткової інформації відвідайте наступні веб сайт:
  http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/dd197477 (WS.10). aspx
 • Настроювання спільної папки, які будуть використані для спільних служб IIS Конфігурації.
 • Настроювання IIS спільні конфігурація всі кластера вузли.
 • Настроїти автономні файли для IIS спільні конфігурація на всіх вузли кластерів.
 • Настроювання FTP-сайту та вкажіть розташування її зміст на одній кластера вузла.
 • Настроювання високої доступності для FTP-сайту шляхом створення Загальний скрипт в резервний кластеризації.

Настроювання спільної папки, які будуть використовуватися для IIS спільні конфігурація

 1. Створення користувачів, які матимуть доступ до спільного ресурсу, який буде використовуватися для IIS спільні конфігурація.
 2. Створення спільної папки. Цей спільний ресурс використовуватиметься для збереження у IIS спільні конфігурація, яка буде розподілятися між IIS на всіх вузлах кластера. Є кілька варіантів:
  • На ізольованого сервера, який не є частиною будь-якої відмови кластер, створення спільної папки.
  • На інший сервер Windows резервний кластера, створити за Висока доступність спільної папки. Для отримання додаткової інформації відвідайте наступні веб Microsoft сайт:
   http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc731844.aspx
  • На ж резервний кластера, що пройде висока наявність FTP-сайту, створити спільний ресурс високої доступності. Додаткові відомості відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
   http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc731844.aspx
 3. Встановити дозволи на частки, які ви створили в кроці 2. Дати користувача, які ви створили в кроці 1 повний контроль доступу для в папки та Дозволи NTFS.
 4. Підтверджують, що Усі вузли кластерів можна переглянути на спільної папки. Шлях до спільної папки \\<fileservername></fileservername>\<sharename></sharename>.

Настроювання IIS спільні конфігурація на всіх вузлах кластера

На одному з вузлами кластерів експорт спільні конфігурація для спільної папки:
 1. Перейдіть до Адмініструванняа потім натисніть кнопку Інтернет Диспетчер інформаційних служб (Інтернету IIS).
 2. У лівій області клацніть вузол ім'я сервера.
 3. Двічі клацніть на Спільні конфігураціядинамічна піктограма.
 4. На спільні конфігурація сторінки натисніть кнопку Експорт Конфігурація в області інтерактивні елементи (області праворуч) до експортувати конфігураційні файли з локального комп'ютера до іншого розташування.
 5. У в Експортувати конфігурацію діалоговому вікні Введіть шлях до спільної папки (\\<fileservernae></fileservernae>\<sharename></sharename>) у в Фізичні шлях Поле.
 6. Натисніть кнопку Підключитися як, потім введіть користувача ім'я та пароль для облікового запису користувача, який має доступ до частка в який спільні конфігурація зберігається та клацніть Гаразд. Цей обліковий запис А комп'ютера використовуватиметься для доступу до спільного ресурсу. Ви повинні використовувати обмежено Активні Directory рахунку, який не є адміністратором домену.
 7. У в Експортувати конфігурацію діалоговому вікні Введіть пароль, який використовуватиметься для захисту ключі шифрування, а потім натисніть кнопку Гаразд.
 8. На в Спільні конфігурація Натисніть на перемикач Виберіть на Ввімкнути спільні конфігурація прапорець.
 9. Введіть фізичної шлях, обліковий запис А комп'ютера користувача та пароль введені раніше та натисніть кнопку Застосувати у в Область інтерактивні елементи.
 10. У в Пароль шифрування ключів діалогове вікно Введіть пароль ключа шифрування, встановлена раніше, а потім натисніть кнопкуГаразд.
 11. У діалоговому вікні спільні конфігурація натисніть кнопкуГаразд.
 12. Натисніть кнопку Гаразд.
На кожному з іншими вузлами кластерів використовувати в спільних конфігурації, щойно експортований до спільної папки:
 1. Перейдіть до Адмініструванняа потім натисніть кнопку Інтернет Диспетчер інформаційних служб (Інтернету IIS).
 2. Клацніть вузол ім'я сервера.
 3. Двічі клацніть на Спільні конфігураціядинамічна піктограма.
 4. На в Спільні конфігурація Натисніть на перемикач Виберіть на Ввімкнути спільні конфігурація прапорець.
 5. Введіть фізичної шлях спільної папки (\<fileservername>\<sharename>), обліковий запис А комп'ютера користувача і в пароль, введений раніше а потім натисніть кнопку<b00> </b00> </sharename> </fileservername>Застосувати у область інтерактивні елементи.
 6. У в Пароль шифрування ключів діалогове вікно Введіть пароль ключа шифрування, встановлена раніше, а потім натисніть кнопкуГаразд.
 7. У діалоговому вікні спільні конфігурація натисніть кнопкуГаразд.
 8. Натисніть кнопку Гаразд.
Примітка. Для отримання додаткових відомостей про те, як настроїти спільні конфігурація в IIS, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://learn.IIS.net/Page.aspx/264/Shared-Configuration

Настроїти автономні файли для IIS спільні конфігурація всі кластера вузли

На кожен вузол кластера Увімкніть автономні файли:
 1. Установити функцію оформлення робочого стола. Для цього виконайте такі дії:
  1. Перейдіть до Адміністрування, і натисніть кнопку Сервер диспетчера.
  2. У лівій області клацніть Особливості.
  3. Натисніть кнопку запит на додавання можливостей у правій області.
  4. Щоб виділити на досвід роботи за комп'ютеромпрапорець і натисніть кнопку Наступний.
  5. Натисніть кнопку Встановити Щоб встановити робочий стіл Досвід.
  6. Перезавантажте комп’ютер-зразок.
 2. На панелі керування відкрийте В автономному режимі Файли.
 3. Натисніть кнопку увімкнути автономні файли. Продовжити комп’ютер-зразок, на даний момент.
 4. Переконайтеся, що кеш встановлюється лише для читання. Для цього запустіть наступну команду в вікно підвищених cmd:
  REG ADD "HKLM\System\CurrentControlSet\Services\CSC\Parameters" /v ReadOnlyCache /t REG_DWORD /d 1 /f 
 5. Перезавантажте комп’ютер-зразок.
 6. Знайдіть файл-сервер з комп'ютера. Клацніть правою кнопкою миші частку, яка містить IIS спільні конфігурація а потім натисніть кнопкуЗавжди доступні автономно.

  Примітка. Якщо ви створили спільну бути високо на те ж саме Резервний кластера, де розміщено IIS вузлів, на Завжди доступні автономно параметр буде не з'являються, коли ви клацніть частка, якщо вузол кластера, що ви на хостинг надзвичайно доступні файлового сервера. Ви повинні рухатися висока застосунок сервера доступних файлів на інший вузол.
 7. На панелі керування відкрийте В автономному режимі Файли. Натисніть кнопку Відкрити Центр синхронізаціїа потім натисніть кнопкуРозклад.
 8. Розклад синхронізації автономних файлів, кожен день, або відповідно до вимога. Можна також настроїти синхронізацію автономних запускати кожні кілька с. Навіть якщо ви не настроїти планувальник, коли ви щось змінити в Applicationhost.config файл, ця зміна вплине на веб-сервері.
Примітка. Для отримання додаткових відомостей про настроювання автономних файлів для в спільні конфігурація в IIS, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://learn.IIS.net/Page.aspx/212/Offline-Files-for-Shared-Configuration

Настроювання FTP-сайту та вкажіть розташування її вміст на одному вузол кластера

Знайти вузол кластера, що володіє кластера дублювання диска ресурс, де будуть проживати FTP файли вмісту сайту:
 1. Перейдіть до Адмініструванняа потім натисніть кнопку Резервний кластера менеджер.
 2. Підключитися до кластера. Якщо ви знаходитесь на одному кластера вузли, кластера з'явиться в списку автоматично.
 3. У розділі онлайнове пул носіїв, знайти дублювання диска ресурсів на який зміст сайту FTP будуть проживати. Для цього деталізувати онлайнове пул носіїв дерева дублювання диска ресурсу. Переконайтеся, що онлайнове пул носіїв не використовуються будь-які інші високі доступність програми на кластері. Ви знайдете онлайнове пул носіїв підДоступні для онлайнове пул носіїв.
 4. Примітка кластера вузла, на якому цей ресурс в Інтернеті. Ви допоможе настроїти служби IIS на цей вузол кластера.
 5. Примітка ім'я ресурсу кластера диска. Ви будете використовувати це для файли вмісту.
На вузол кластера, на якому ресурс в Інтернеті, Настроювання FTP-сервер для сценарій виконання спільних диска для вмісту сайту FTP:
 1. Перейдіть до Адмініструванняа потім натисніть кнопку Інтернет Диспетчер інформаційних служб (Інтернету IIS).
 2. У лівій області вікна розгорніть вузол ім'я сервера.
 3. деталізувати Сайти, клацніть правою кнопкою мишіСайтиа потім натисніть кнопку запит на додавання вузла FTP.
 4. У в запит на додавання вузла FTP діалогове вікно "", тип сайту Ім’я. Введіть розташування для вмісту каталогу, де FTP-сайту розташовані файли вмісту. Це розташування ресурс кластера диска що ви записали в кроці 5 попередньої процедури.
 5. Настроїти інші параметри сайту FTP.
 6. Натисніть кнопку Закінчити.

Настроювання високої доступності для FTP-сайту шляхом створення Загальний сценарій в резервний кластера менеджер

Для останнього кроку настроювання високої доступності для FTP сайт, створений ресурс Загальний сценарій, який буде використовуватися для відстеження FTP Послуги:
 1. На кожен вузол кластера скопіюйте скрипт в кінці цього Стаття Windows\System32\inetsrv\Clusftp7.vbs.
 2. Перейдіть до Адмініструванняа потім натисніть кнопку Резервний кластера менеджер.
 3. Підключитися до кластера. Якщо ви знаходитесь на одному кластера вузли, кластера з'явиться в списку автоматично.
 4. Клацніть правою кнопкою миші кластера і натисніть кнопку Настроїти за Службу або застосунок. Майстер створює високої доступності Робоче навантаження.
 5. Натисніть кнопку Загальний сценарій.
 6. Виберіть файл сценарію наступний шлях:
  %SystemRoot%\System32\Inetsrv\Clusftp7.vbs
 7. Встановити ім'я точки доступу клієнта (CAP) до імені вузла FTP що клієнтів буде використовувати для підключення до високої доступності FTP-сайту. Укажіть на статичні IP-адреси використовувати для FTP-сайту CAP. Якщо використовується протокол динамічного конфігурування вузла (DHCP), цей параметр буде не вдається показати.
 8. На в Виберіть онлайнове пул носіїв кроці виберіть у кластер спільний дублювання диска, на якому містяться файли вмісту сайту FTP. онлайнове пул носіїв повинно бути не використовується застосунком будь-які інші Висока доступність на кластері. Якщо спільної папки, яке використовується для IIS спільні конфігурація є Розміщення на тому ж кластера, іншому диску ресурсу повинні використовуватися тут.
 9. Після того, як ви підтвердіть параметри, Майстер створить в Група кластера, ресурси кластера та залежність завдання між ресурсів, а потім принести онлайн-ресурсів.
Примітка. Розмістити кілька сайтів високої доступності FTP на тому ж резервний кластер, виконайте ті самі кроки, вище. Якщо навести на той же файл сценарію для всіх вузлів FTP на кластері, якщо ви не настроювання сценарію. Однак, Якщо внести зміни, які стосуються окремих вузлів FTP, використовувати є Інший сценарій файл для кожного сайту, FTP і різних згруповані спільного пул носіїв поштових скриньок. Наприклад, у % systemroot%\System32\Inetsrv, сценарій виконання Clusftp7.vbs на перший FTP-сайту, Clftp7-2.vbs для друга, Clftp7-3.vbs для третє і так далі. Кожен файл сценарію монітори різних FTP-сайту.

Важливо. Такий сценарій для зразка цілях і явно не підтримується корпорацією Майкрософт. сценарій виконання цього скрипта в IIS 7.0, IIS 7,5 або IIS 8.0 FTP звичайна середовища зроблено на власний ризик.
'This script provides high availability for IIS FTP websites
'The script is applicable to:
'  - Windows Server 2008: Microsoft FTP Service 7.5 for IIS 7.0 (available for download from microsoft.com)
'  - Windows Server 2008 R2: FTP Service in the box

'More thorough and application-specific health monitoring logic can be added to the script if needed


Option Explicit'Helper script functions


'Start the FTP service on this node
Function StartFTPSVC()

  Dim objWmiProvider
  Dim objService
  Dim strServiceState
  Dim response

  'Check to see if the service is running
  set objWmiProvider = GetObject("winmgmts:/root/cimv2")
  set objService = objWmiProvider.get("win32_service='ftpsvc'")
  strServiceState = objService.state

  If ucase(strServiceState) = "RUNNING" Then
    StartFTPSVC = True
  Else
    'If the service is not running, try to start it
    response = objService.StartService()

    'response = 0 or 10 indicates that the request to start was accepted
    If ( response <> 0 ) and ( response <> 10 ) Then
      StartFTPSVC = False
    Else
      StartFTPSVC = True
    End If
  End If
  
End Function'Cluster resource entry points. More details here:
'http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa372846(VS.85).aspx

'Cluster resource Online entry point
'Make sure the FTP service is started
Function Online( )

  Dim bOnline
  'Make sure FTP service is started
  bOnline = StartFTPSVC()

  If bOnline <> True Then
    Resource.LogInformation "The resource failed to come online because ftpsvc could not be started."
    Online = False
    Exit Function
  End If

  Online = true 

End Function

 
'Cluster resource offline entry point
'On offline, do nothing.
Function Offline( )

  Offline = true

End Function


'Cluster resource LooksAlive entry point
'Check for the state of the FTP service
Function LooksAlive( )

  Dim objWmiProvider
  Dim objService
  Dim strServiceState
 
  set objWmiProvider = GetObject("winmgmts:/root/cimv2")
  set objService = objWmiProvider.get("win32_service='ftpsvc'")
  strServiceState = objService.state

  if ucase(strServiceState) = "RUNNING" Then
	LooksAlive = True
  Else
	LooksAlive = False
  End If

End Function


'Cluster resource IsAlive entry point
'Do the same health checks as LooksAlive
'If a more thorough than what we do in LooksAlive is required, this should be performed here
Function IsAlive()  

  IsAlive = LooksAlive

End Function


'Cluster resource Open entry point
Function Open()

  Open = true

End Function


'Cluster resource Close entry point
Function Close()

  Close = true

End Function


'Cluster resource Terminate entry point
Function Terminate()

  Terminate = true

End Function

Властивості

Номер статті: 974603 - Востаннє переглянуто: 14 березня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Internet Information Services 7.0
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V
 • Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V
 • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Microsoft Internet Information Services 7.5
 • Windows Server 2008 R2 for Itanium-Based Systems
 • Microsoft Internet Information Services 8.0
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Standard
 • Windows Server 2012 Essentials
 • Windows Server 2012 Foundation
Ключові слова: 
kbclustering kbsurveynew kbexpertiseinter kbexpertiseadvanced kbhowto kbmt KB974603 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 974603

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com