Po odinstalaci aktualizace 971090 nebo 973830 pro aplikaci Visual Studio 2005 Service Pack 1 jsou ze systémové složky systému Windows odstraněny soubory symbolů (PDB)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 974654 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po odinstalaci aktualizace 971090 nebo aktualizace 973830 pro Microsoft Visual Studio 2005 Service Pack 1 některé soubory symbol (PDBs) například atl80.pdb nebo mfc80.pdb, jsou odstraněny ze složky systému.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete stáhnout soubory symbolů ze serveru symbol. Použití symbolového serveru společnosti Microsoft máte použijte syntaxi odpovídající cestě symbol. Syntaxe cesty obvykle používá následující formát:
SRV * your local symbol folder *http://msdl.microsoft.com/download/symbols
Poznámka: Zástupný your local symbol folder představuje jednotky nebo sdílené položky, která je použita jako cíl symbol.

Například nastavit cestu symbol v ladicí program WinDbg, zadejte následující příkaz příkazového řádku v debuggeru:
.sympath SRV*f:\localsymbols*http://msdl.microsoft.com/download/symbols

Další informace

Další informace o tom, jak stahovat soubory symbol ze serveru symbol klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
311503Použití symbolového serveru společnosti Microsoft k získání symbolových souborů ladění (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 974654 - Poslední aktualizace: 19. srpna 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbsecurity kbtshoot kbsurveynew kbprb KB974654 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:974654

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com