Visual Studio 2005 Service Pack 1 için 971090 güncelleştirmesi veya 973830 güncelleştirmesi kaldırıldıktan sonra, simge dosyaları (PDB) Windows System klasöründen silinir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 974654 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Güncelleştirme 971090 veya 973830 güncelleştirmesi Microsoft Visual Studio 2005 Service Pack 1'i kaldırdıktan sonra atl80.pdb veya mfc80.pdb, bazı simge dosyalarını (PDBs) Windows sistem klasörü silinir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, simge dosyalarını Microsoft Simge Sunucusu'nu ' yükleyebilirsiniz. Microsoft Simge Sunucusu'nu kullanmak için simge yolunuzda uygun sözdizimini kullanmak gerekir. Genellikle, sözdizimi yol, aşağıdaki biçimi kullanır:
SRV * your local symbol folder *http://msdl.microsoft.com/download/symbols
Notyour local symbol folder yer tutucu simgesi hedef olarak kullanılan bir paylaşım veya sürücünün temsil eder.

Örneğin, WinDbg hata ayıklayıcısını simge yolu belirlemek için hata ayıklayıcısında komut isteminde aşağıdaki komutu yazın:
.sympath SRV*f:\localsymbols*http://msdl.microsoft.com/download/symbols

Daha fazla bilgi

Simge dosyaları Microsoft Simge Sunucusu'nu ' karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
311503Hata ayıklama simge dosyalarını edinmek için Microsoft Simge Sunucusu'nu kullanma (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Özellikler

Makale numarası: 974654 - Last Review: 19 Ağustos 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbsecurity kbtshoot kbsurveynew kbprb KB974654 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:974654

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com