Exchange Server 2007'in "İletileri teslim için kuyruğa atılmış" performans sayaç yanlış değerini görüntüler.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 974843 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Exchange Server bilgi iletileri sıraya gönderme için performans sayacı sayısı, aktarım tarafından işlenmek üzere bekleyen iletiler gönderilen (MsExchangeIS) posta kutusu görüntüler depolar. Bazı durumlarda, iletiler sıraya gönderme için değeri hiçbir zaman Microsoft Exchange Server 2007'in posta sunucusunda olsa hiçbir ileti sırada sıfıra ayarlanır.

Neden

Ileti gönderme sırasında bir özel durum olduğunda bu sorun oluşur. Bu, doğru biçimde güncelleştirilmesini iletiler sıraya gönderme için performans sayacı engeller.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, karşıdan yükleme ve Exchange Server 2007 Service Pack 2 için Güncelleştirme Toplaması 2'i yükleyin.

ÖNKOŞULLAR

Aşağıdaki listede, güncelleştirme toplamasının önkoşulları bulunmaktadır:
  • Exchange Server 2007 Service Pack 2'de bu güncelleştirme toplamasını yüklemek için yüklü olması gerekir. Exchange Server 2007'in en son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
    937052Exchange 2007 için en son hizmet paketini veya güncelleştirme toplamasını edinme
Güncelleştirme Toplaması 2 hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
972076Microsoft Exchange 2007 Service Pack 2 için Güncelleştirme Toplaması 2'in açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 974843 - Last Review: 22 Ocak 2010 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 2, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew atdownload kbfix kbhotfixrollup KB974843 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:974843

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com