Sada Office 2003, kumulativní aktualizace pro srpen 2009

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 974983 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Balíčky kumulativní aktualizace srpen 2009 obsahují nejnovější opravy hotfix pro Office 2003 Service Pack 3, Microsoft Office Project 2003 Service Pack 3, pro Microsoft Office Project Server 2003 Service Pack 3, Microsoft Office Visio 2003 Service Pack 3, pro Microsoft Windows SharePoint Services Service Pack 3 a pro Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003 Service Pack 3.

Doporučujeme otestovat opravy hotfix před nasazením v provozním prostředí. Protože jsou kumulativní sestavení, každé nové verzi oprava obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje opravy hotfix, které potřebujete.

Další informace

Získání balíčků srpen 2009 kumulativní aktualizaceSada balíčků podporované kumulativní aktualizace jsou nyní k dispozici od společnosti Microsoft. Každý balíček je však určena opravit pouze aplikace, které jsou uvedeny v tomto článku. Balíčky použít pouze u systémů, nastanou tyto konkrétní problémy. Pokud jste jsou neobtěžují kterýkoli z těchto problémů, doporučujeme počkat další balíček aktualizace obsahující opravy hotfix v těchto balíčcích kumulativní aktualizace.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje podpory se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní aktualizace kumulativní balíček. Chcete-li vytvořit oddělený požadavek na službu, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support


Balíčky, které jsou součástí kumulativní aktualizace srpen 2009

Odkaz k článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base, který popisuje Každá oprava hotfix bude vydána jako článku k dispozici. Konkrétní opravu hotfix získat, obraťte se podpory a požádejte o opravu hotfix podle odkazování na číslo článku znalostní báze Knowledge Base.

Další informace o chybách aplikace 2003 klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base.

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název balíčku hotfixČíslo článku znalostní báze Knowledge Base Produkt
Excel.msp
974628 Popis balíčku opravy hotfix aplikace Excel 2003 (Excel.msp): 25. srpna 2009
Excel
Gpfilt.msp
974630 Popis balíčku opravy hotfix sady Office 2003 (Gpfilt.msp): 25. srpna 2009
Kreslení
Pjsrv.msp
974623 Popis balíčku opravy hotfix Project Server 2003 (Pjsrv.msp): 25. srpna 2009
Project Server

Požadavky

Požadavky jsou uvedeny v článků databáze KNOWLEDGE Base pro jednotlivé balíčky.

Vlastnosti

ID článku: 974983 - Poslední aktualizace: 26. srpna 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office 2003 Service Pack 3 na těchto platformách
  • Microsoft Office 2003 Personal Edition
  • Microsoft Office Professional Edition 2003
  • Microsoft Office Professional Enterprise Edition 2003
  • Microsoft Office Small Business Edition 2003
  • Microsoft Office Standard Edition 2003
  • Microsoft Office Student and Teacher Edition 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbsurveynew kbfix kbqfe kbexpertisebeginner KB974983 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:974983

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com