Office 2003 Ağustos 2009 için toplu güncelleştirme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 974983 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Ağustos 2009 toplu güncelleştirme paketleri için Microsoft Office 2003 Service Pack 3, Microsoft Office Project 2003 Service Pack 3 için Microsoft Office Project Server 2003 Service Pack 3 için Microsoft Office Visio 2003 Service Pack 3 için Microsoft Windows SharePoint Services Service Pack 3 ve Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003 Service Pack 3 için en son düzeltmeleri içerir.

Bir üretim ortamında dağıtmadan önce düzeltmeleri sınamanızı öneririz. Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve tüm güvenlik, giderir önceki ile içerdiği. Gereken düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz.

Daha fazla bilgi

Ağustos 2009 toplu güncelleştirme paketlerinin nasıl elde edilirDesteklenen bir toplu güncelleştirme paketleri kümesidir şu anda Microsoft'tan ulaşılabilir. Ancak, her paketi, yalnızca bu makalede listelenen uygulamaları çözmeye yöneliktir. Bu paketler, yalnızca belirli bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Ciddi bir şekilde bu sorunlardan herhangi biri tarafından etkilenmiyorsanız, bu toplu güncelleştirmenin paketlerindeki düzeltmeleri içeren bir sonraki güncelleştirme paketini beklemeniz önerilir.

Not Ek sorunlar oluşur veya gerekli olan bir sorun giderme, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve için belirli toplu güncelleştirme paket geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support


Ağustos 2009 toplu güncelleştirmenin içerdiği paketleri

Makaleyi kullanılabilir olduğunda BIR bağlantı için her bir düzeltme anlatılmaktadır bir Microsoft Bilgi Bankası makalesi yayımladı. Belirli bir düzeltme edinmek için <a0></a0>, desteğine başvurun ve düzeltme için Knowledge Base makale numarası başvurarak isteyin.

Microsoft Office 2003 hatalar hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın.

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Düzeltme paketinin adıKnowledge Base makale numarası Ürün
Excel.msp
Excel 2003 düzeltme paketi (Excel.msp) 974628 açıklaması: 25 Ağustos 2009
Excel
Gpfilt.msp
Office 2003 düzeltme paketi (Gpfilt.msp) 974630 açıklaması: 25 Ağustos 2009
Beraberlik
Pjsrv.msp
Project Server 2003 düzeltme paketi (Pjsrv.msp) 974623 açıklaması: 25 Ağustos 2009
Project Server

ÖNKOŞULLAR

Önkoşullar için bağımsız paketler BB makaleleri listelenir.

Özellikler

Makale numarası: 974983 - Last Review: 26 Ağustos 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office 2003 Service Pack 3, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Office 2003 Personal Edition
  • Microsoft Office Professional Edition 2003
  • Microsoft Office Professional Enterprise Edition 2003
  • Microsoft Office Small Business Edition 2003
  • Microsoft Office Standard Edition 2003
  • Microsoft Office Student and Teacher Edition 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbfix kbqfe kbexpertisebeginner KB974983 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:974983

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com