Oprava: Chybová zpráva při dvou nebo více agentů sloučení se pokoušíte upravit rozsah identitu vydavatele paralelně v produktu SQL Server 2008: "zpráva 548, vložení se nezdařilo. Ke konfliktu s omezením kontrola identity rozsah"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 975037 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy 2008 Microsoft SQL Server jako jeden soubor ke stažení. Vzhledem k tomu, že jsou kumulativní opravy, každá nová verze obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008, opravte uvolnění.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • V Microsoft SQL Server 2008 nakonfigurujete slučovací replikace.
  • Vytvořit publikaci na tabulku obsahující sloupec identity a povolíte automatické identity rozsah správy.
  • Můžete vytvořit několik odběry pro publikaci.
  • Vložení dat do publikace a dva nebo více agentů sloučení se pokoušíte upravit rozsah identitu vydavatele paralelně.
V tomto scénáři můžete obdržet následující chybovou zprávu:
Msg 548,
"Inzertu se nezdařilo. Jej konfliktu s omezením kontrola identity rozsah".

Po obdržení této chybové zprávě při spuštění sp_adjustpublisheridentityrange uložený postup na vydavatele, budou úspěšné provedení. Však jej bude problém nevyřešíte.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože dvou identity oblastí jsou přiděleny současně. Sloupec identity získá nasazených na začátek první oblast, ale omezení tabulky nastavena druhá oblast. Proto IDENT_CURRENT hodnota je nižší než omezení tabulky. Proto která je popsána v "Příznaky" problému.

Řešení

Verze serveru SQL Server 2008

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 7. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
973601Balíček kumulativní aktualizace 7 pro SQL Server 2008
Poznámka: Vzhledem k tomu, že sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008, opravte uvolnění. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tato oprava hotfix. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
956909Vytvoří SQL Server 2008, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2008

SQL Server 2008 Service Pack 1

Důležité Používáte-li SQL Server 2008 Service Pack 1, je nutné nainstalovat tuto opravu.

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 5 pro SQL Server 2008 Service Pack 1. Další informace o této kumulativní aktualizaci balíčku získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
975977Balíček kumulativní aktualizace 5 pro SQL Server 2008 Service Pack 1
Poznámka: Vzhledem k tomu, že sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008, opravte uvolnění. Společnost Microsoft doporučuje zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tato oprava hotfix. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
970365Vytvoří SQL Server 2008, které byly vydány po vydání aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2008
2008 Microsoft SQL Server opravy hotfix jsou vytvořeny pro konkrétní aktualizace service Pack pro SQL Server. K instalaci aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2008, je třeba použít opravu hotfix aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2008. Ve výchozím nastavení žádné opravy hotfix, která je poskytována v aktualizace service pack pro SQL Server je součástí příští aktualizace service pack pro SQL Server.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Odkazy

Další informace o přírůstkové obsluhovaní model pro SQL Server získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
935897Přírůstkové modelu obsluhovaní je k dispozici tým serveru SQL Server dodat opravy hotfix pro nahlášené potíže


Další informace o schéma názvů pro aktualizace serveru SQL Server naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
822499Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru Microsoft SQL Server


Další informace o terminologii aktualizace softwaru naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 975037 - Poslední aktualizace: 21. září 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbqfe kbfix KB975037 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:975037

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com