Expression Studio 3 aplikacje potrwa znacznie dłużej, niż oczekiwano do zainstalowania

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 975241 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas instalowania programu Microsoft Expression Studio 3 lub Microsoft Expression Web 3 ten proces może potrwać do wypełnienia na godzinę lub dłużej. Podczas pracy Instalatora, zobacz okno dialogowe zawiera pasek postępu instalacji i to pozostaje na ekranie podczas trwania procesu instalacji.

Czas trwania procesu instalacji różni się w zależności od sprzętu i wydajność komputera, na którym instalujesz Expression Studio 3 lub wyrażenia sieci Web 3. Jednakże oparte na wymagania systemowe dla Expression Studio 3, które są wymienione tutaj, proces instalacji powinna trwać od 5 minut do 30 minut na komputerze z systemem procesor 1 gigaherc (GHz) i który posiada 1 gigabajt (GB) pamięci RAM zainstalowanej.

Przyczyna

Ten problem zazwyczaj występuje na komputerach z systemem Windows XP z ograniczonym lub nie przyspieszenia sprzętowego. Ten problem może również dotyczyć innych systemów operacyjnych. Ten czas instalacji długie występuje, ponieważ Microsoft DirectX nie oferuje wsparcie pełne przyspieszanie sprzętowe w systemie Windows XP. To zachowanie wyzwalaczy intensywne renderowanie niektóre elementy graficzne w oknie dialogowym postęp. Z kolei może to znacząco zwiększyć czas, aby ukończyć proces instalacji.

Obejście problemu

Aby zmniejszyć czas instalacji, kliknij przycisk Minimalizuj przycisk w prawym górnym rogu okna dialogowego instalacji po rozpoczęciu procesu instalacji.

Więcej informacji

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy". Planujemy rozwiązać ten problem w przyszłym wydaniu Expression Studio i Expression Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 975241 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Expression Studio 3
  • Microsoft Expression Web 3.00 Standard
Słowa kluczowe: 
kbrapidpub kbmt KB975241 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 975241

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com