Expression Studio 3 uygulamaların yüklenmesi beklenenden daha uzun sürer

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 975241 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Expression Studio 3 veya Microsoft Expression Web 3'ü yüklediğinizde, öğe işlemin tamamlanması için saat veya daha uzun sürebilir. Kur çalışırken, yükleme ilerleme durumu çubuğu içeren bir iletişim kutusu görebilir ve bu yükleme işleminin süresi sırasında ekranda kalır.

Yükleme işlemi süresince, Expression Studio 3 veya Expression Web 3'ü yüklediğiniz bilgisayarın performansını ve donanımınıza bağlı değişir. Ancak, listelenen sistem gereksinimleri Expression Studio 3 temel Burada, yükleme işlemi 5 dakika ve 1 gigahertz (GHz) işlemci çalıştıran ve 1 gigabayt (gb) RAM yüklü olan bir bilgisayarda 30 dakika arasında sürer.

Bunun nedeni

Bu sorun genellikle sınırlı veya yok donanım ivmesi ile Windows xp çalıştıran bilgisayarlarda oluşur. Bu sorun, başka işletim sistemleri de etkileyebilir. Microsoft DirectX, Windows XP'de tam donanım ivmesi desteği sağlamaz, çünkü bu uzun yükleme süresi oluşur. Yoğun yazılım oluşturma ilerleme durumu iletişim kutusundaki bazı grafik öğelerini bu davranışı tetikler. Dolayısıyla, bu yükleme işleminin tamamlanması zaman önemli ölçüde artırabilir.

Geçici çözüm

Yükleme süresini azaltmak için tıklatın Simge durumuna küçültme Yükleme işlemi başladıktan sonra yükleme iletişim kutusunun sağ üst köşesindeki düğmesini.

Daha fazla bilgi

Microsoft bunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Expression Studio ve Expression Web'i gelecek bir sürümde bu sorunu çözmek planlayın.

Özellikler

Makale numarası: 975241 - Last Review: 25 Haziran 2012 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Expression Studio 3
  • Microsoft Expression Web 3.00 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbrapidpub kbmt KB975241 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 975241

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com