Sonra yeniden yükleyin veya Windows Small Business Server 2008 çalıştıran bir sunucuda Exchange Server 2007'in geçerli kurulumunu onarmak, Exchange Server 2007 beklenmedik biçimde deneme moduna değiştirir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 975263 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Windows Small Business Server 2008 çalıştıran bir bilgisayarda Microsoft Exchange Server 2007 için etkinleştirme aracı anlatılmaktadır.

Belirtiler

Windows Small Business Server 2008 çalıştıran bir sunucunuz vardır. Yeniden yükledikten veya sunucudaki Exchange Server 2007'in geçerli kurulumunu onarmak. Exchange Server 2007 beklenmedik biçimde deneme moduna değiştirir ve Exchange Server 2007 etkinleştirmenizi ister uyarı iletileri alıyorsunuz.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

Bu düzeltme, bilinen sorunlar

Bu araç, yalnızca ingilizce sürümünü kullanılabilir. Bu aracı çalıştırdığınızda, araç, bir günlük dosyası aşağıdaki yolda bulabilirsiniz bildirmek:
C:\Program Files\Windows Small Business Server\Logs\KB975263.LOG
Not Sunucu Windows Server 2008'in yerelleştirilmiş bir dilde çalıştırıyorsa, "Program Files" klasörü adı yerelleştirilmiş ad içinde görüntülenebilir. Bu durumda, günlük dosyasına erişebilmesini yerelleştirilmiş ad olan "Program Files" klasörünü açmak vardır.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamak için <a0></a0>, bilgisayarınızı, Windows Small Business Server 2008 çalışmalıdır.

Kayıt defteri Bilgileri

Bu paketin düzeltmeyi kullanmak için kayıt defterinde değişiklik yapmak sahip değilsiniz.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme önceden yayımlanmış bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin ingilizce (ABD) sürümü, aşağıdaki tablolarda listelenen özniteliklere sahip dosyaları yükler. Bu dosyalarla ilgili tarihler ve saatler UTC (eşgüdümlü evrensel saat) kullanılarak listelenmiştir. Bu dosyaların tarih ve saatleri, yerel bilgisayarınızda yerel saatinize ve geçerli gün ışığından yararlanma saatine (DST) göre görüntülenir. Ayrıca dosyalarda belirli işlemleri gerçekleştirdiğinizde tarihler ve saatler değişebilir.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Sbs2008 kb975263 x 64-trk.exe6.0.5601.8512321,44020 Kas 200907: 59X86

Özellikler

Makale numarası: 975263 - Last Review: 14 Aralık 2009 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Small Business Server 2008 Premium
  • Windows Small Business Server 2008 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbfix kbqfe kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbhotfixserver KB975263 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:975263

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com