Oprava: Při nelze procházet webové stránky nebo navštivte odkaz pomocí aplikace .NET Compact Framework 3.5 systémem, který je hostitelem ovládacího prvku WebBrowser v Windows Mobile 6.1.4 nebo v systému Windows Mobile verze 6.5

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 975281 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scenerio. Spuštění aplikace .NET Compact Framework 3.5 založené na zařízení Windows Mobile nebo emulátoru zařízení Windows Mobile. Tuto aplikaci je hostitelem ovládacího prvku System.Windows.Forms.WebBrowser. Aplikace poté načte stránku HTML, která obsahuje více odkazů. V této scenerio můžete dojít k následujícím problémům:
  • Pomocí navigačního tlačítka nelze procházet odkazy. Místo toho je možné neočekávaně přesunout celou webovou stránku, které navštěvujete.
  • Po stisknutí příkazového tlačítka, zadaného odkazu nelze otevřít.
K tomuto problému dochází v systému Windows Mobile 6.1.4 a v systému Windows Mobile verze 6.5. Navíc v systému Windows Mobile verze 6.5, vodorovné a svislé posuvníky nezobrazují.

Příčina

Tento problém je způsoben obal kolem souboru Shdocvw.dll. Zjistíte potíže při použití ovládacího prvku System.Windows.Forms.WebBrowser v .NET Compact Framework 3.5.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k problému popsaného v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na služby Microsoft a odborná pomoc, můžete tuto opravu hotfix získat.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky pro instalaci této opravy hotfix.

Požadavek na restartování

Není nutné po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce datum a čas v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVelikost souboruDatumČas
Netcfv35.WM.armv4i.cab2,672,49420. Července-200917: 39

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, ovládací prvek uživatele založené na nativní ovládací prvek Webview.dll a Htmlview.dll nativní ovládací prvek vytvořit.

Poznámka: Nativní ukázkový kód lze nalézt v následujícím umístění:
Windows Mobile SDK\Samples\PocketPC\CPP\win32\browse 6

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Vlastnosti

ID článku: 975281 - Poslední aktualizace: 29. září 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Compact Framework 3.5
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbqfe kbhotfixserver KB975281 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:975281

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com