Po upgradu ze systému Windows Vista na systém Windows 7 nelze získat přístup k aplikacím pro obnovení od výrobců OEM z nabídky Možnosti obnovení systému

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 975321 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Máte počítač, do kterého byl výrobcem předinstalován systém Windows Vista. Po upgradu počítače ze systému Windows Vista na systém Windows 7 si všimnete, že v nabídce Možnosti obnovení systému již nejsou k dispozici aplikace pro obnovení od příslušného výrobce.

Poznámka: V případě počítačů s předinstalovaným systémem Windows Vista někteří výrobci počítačů do systému předem uložili prostředí Windows Recovery Environment (v položkách uživatelského rozhraní a v tématech nápovědy označované jako Možnosti obnovení systému). Tyto nástroje Windows RE jsou často přizpůsobeny tak, aby obsahovaly aplikace pro obnovení od příslušných výrobců, k nimž lze získat přístup z nabídky nástrojů Windows RE.

Příčina

Po upgradu těchto systémů na systém Windows 7 bude volba nástroje Windows RE předem uložená výrobcem nahrazena nástrojem Windows RE kompatibilním se systémem Windows 7.

Řešení

Chcete-li získat aplikace pro obnovení pro systém Windows 7 od příslušného výrobce, obraťte se na výrobce svého počítače. Další informace o postupu při kontaktování výrobce hardwaru naleznete na následujícím webu:
http://support.microsoft.com/gp/vendors/en-us
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Tyto kontaktní informace se mohou bez upozornění změnit. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Vlastnosti

ID článku: 975321 - Poslední aktualizace: 27. září 2011 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows 7 Enterprise
Klíčová slova: 
kboem kbexpertisebeginner kbtshoot kbsurveynew kbprb KB975321

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com