Po inovácii systému Windows Vista na systém Windows 7 sa nedá získať prístup k aplikáciám na obnovenie od výrobcov OEM v ponuke Možnosti obnovenia systému.

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 975321 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Používate počítač, v ktorom výrobca predinštaloval systém Windows Vista. Po inovácii systému Windows Vista na systém Windows 7 v počítači zistíte, že aplikácie na obnovenie od konkrétneho výrobcu už nie sú v ponuke Možnosti obnovenia systému k dispozícii.

Poznámka. Niektoré počítače s predinštalovaným systémom Windows Vista obsahujú prostredie na obnovenie systému Windows (ktoré sa v používateľskom rozhraní a v témach Pomocníka nazýva Možnosti obnovenia systému) vopred nainštalované výrobcom. Nástroje prostredia na obnovenie systému Windows sú zvyčajne prispôsobené tak, aby obsahovali aplikácie na obnovenie od konkrétneho výrobcu, ktoré sú k dispozícii v ponuke nástrojov prostredia na obnovenie systému Windows.

PRICINA

Pri inovácii systémov na systém Windows 7 sa prostredie na obnovenie systému Windows vopred nainštalované výrobcom nahradí prostredím na obnovenie systému Windows, ktoré je kompatibilné so systémom Windows 7.

RIESENIE

Ak chcete získať aplikácie na obnovenie pre systém Windows 7 od konkrétneho výrobcu, obráťte sa na výrobcu počítača. Informácie o kontaktovaní výrobcu hardvéru získate na nasledujúcej webovej lokalite:
http://support.microsoft.com/gp/vendors/sk-sk
Na uľahčenie vyhľadania technickej podpory poskytuje spoločnosť Microsoft kontaktné informácie na iných výrobcov. Tieto kontaktné informácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Spoločnosť Microsoft neručí za správnosť týchto kontaktných informácií iných výrobcov.

Vlastnosti

ID článku: 975321 - Posledná kontrola: 27. septembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows 7 Enterprise
Kľúčové slová: 
kboem kbexpertisebeginner kbtshoot kbsurveynew kbprb KB975321

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com