Не вдається отримати доступ до програм відновлення OEM у меню "Параметри відновлення системи", після того як виконано оновлення Windows Vista до Windows 7

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 975321 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Виробник комп’ютера виконав попередню інсталяцію Windows Vista. Після оновлення Windows Vista до Windows 7 на цьому комп’ютері ви помічаєте, що програми оновлення виробника оригінального обладнання більше недоступні в меню Параметри відновлення системи.

Примітка. На комп’ютери з попередньо інстальованою системою Windows Vista деякі виробники можуть завантажувати середовище відновлення Windows (відоме як "Параметри відновлення системи" в інтерфейсі та розділах довідки). Часто ці засоби середовища відновлення Windows (Windows RE) містять засоби відновлення виробника оригінального обладнання, доступ до яких можна отримати з меню засобів Windows RE.

ПРИЧИНА

Після оновлення до Windows 7 попередньо завантажені виробником засоби Windows RE будуть замінені на засоби Windows RE, сумісні з Windows 7.

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб отримати програми відновлення для Windows 7 певного виробника, зверніться до виробника комп’ютера. Щоб отримати відомості про те, як звернутися до виробника обладнання, перейдіть на веб-сайт за цією адресою:
http://support.microsoft.com/gp/vendors/uk-ua
Корпорація Майкрософт надає контактні відомості сторонніх виробників, щоб сприяти наданню користувачам технічної підтримки. Ці відомості можуть змінюватися без попередження. Корпорація Майкрософт не гарантує точність контактних відомостей сторонніх виробників.

Властивості

Номер статті: 975321 - Востаннє переглянуто: 22 жовтня 2009 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
Ключові слова: 
kboem kbexpertisebeginner kbtshoot kbsurveynew kbprb KB975321

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com