З перервами пропонується ввести облікові дані або досвід Тайм-аутів, при підключенні до послуг автентифіковано

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 975363
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Можуть виникати одна або більше з наступних симптомів. Ці симптоми можуть бути тимчасовим або безперервним. Ці симптоми є частіше і більш широке поширення, під Вільний час "високий використання", такі, як на початку бізнесу день, коли Збільшення клієнт завантаження відбувається на серверах у навколишнє середовище.

Можуть виникнути такі проблеми у web services сценарій:
 • Веб-клієнти отримують затримки відповіді від веб-сервера.
 • Веб-клієнтів неодноразово запит фінансові дані, навіть якщо введено правильні облікові дані.
Можуть виникнути такі проблеми у випадку веб проксі:
 • Веб-клієнти отримують затримки відповіді від веб-сервера.
 • Веб-клієнтів неодноразово запит фінансові дані, навіть якщо введено правильні облікові дані.
Можуть виникнути такі проблеми у в Exchange клієнт сценарій:
 • Клієнти отримують затримки відповіді від сервера.
 • Клієнти мають з'являтися запит фінансові дані, навіть якщо введено правильні облікові дані.
Можуть виникнути такі проблеми в будь-який сценарій автентифікації NTLM використовуються для застосунків:

рядок «Кому» бізнесу або користувацькі застосунки, які використовують автентифікацію NTLM невдачу. Крім того, ви можете отримати різні помилки, які є періодичними та можуть включати "access denied".
Можуть виникнути такі проблеми у випадку доступ віддаленого файлу:
Windows клієнти отримують "access denied" помилки або затримки відповіді від сервера файл.
Можуть виникнути такі проблеми в будь-який сценарій, в якому делегування Kerberos використовується служба середнього рівня:
Клієнтам отримати доступ успішно на перший, але потім втратити доступ до ресурсів, що ж. Крім того, вам буде з'являтися запит фінансові дані або досвід помилки "Відмовлено в доступі".
коментар до обговорення
 • Ця проблема, швидше за все, виникнути одна або кілька нижченаведених умов:
  • Є високо транзакцій і сильно використовуваних послуг в навколишнє середовище.
  • Існує інтенсивного сценарій виконання скриптів, що сценарій виконання провайдера WINNT.
  • Є застосунки та служби, які не настроєно (або не настроюється) використовувати автентифікацію Kerberos.
  • Коли наступні три умови виконуються в той же час:
   • Є багато "облікові записи" домени (іншими словами, домени, які мають облікові запис А бізнес-партнера в них) в навколишнє середовище.
   • Існують контролери домену під керуванням Windows Server 2003 (DCs).
   • Існують програми або застосунок-служба, які можуть автентифікувати без надання імені домену. Наприклад, є програми або служби, які надають <null>\</null>ім'я користувача Замість ім'я домену\ім'я користувача.
 • Такі ознаки вказують, що ця проблема відбувається в навколишньому середовищі:
  • Kerberos джерело подій записується до системного журналу застосунку серверів. Ця подія вказує, що Kerberos PAC перевірки не вдається. Захід такого вигляду:

   Тип події: помилка
   Джерело події: Kerberos
   Категорія події: жоден
   Код події: 7
   Користувач: n/a
   Опис/контроль: Kerberos підсистеми сталася помилка перевірки PAC. Це означає, що PAC від клієнта ім'я комп'ютера у сфері Оголошення DNS-ім'я домену мав PAC, який не перевірити, чи було змінено. Зверніться до системного адміністратора.
   Дані: 0000: c0000192

  • Текст у журнали налагодження служби Netlogon (Netlogon.log) відповідає тексту "NlpUserValidateHigher: не можна виділити слот API клієнта." Ці запис А бізнес-партнера можуть з'являтися в будь-який з журналами зневадження Netlogon таких серверів:
   • Сервер застосунків
   • Контролери домену в домені застосунку серверів
   • Довіряючи контролерів домену
  • PerfMon продуктивність журналювання Netlogon лічильника продуктивності для семафора Вільний час очікування під Вільний час, коли сталася проблема відображення чисел більше нуля. Це значення лічильника може з'явитися на будь-який з таких серверів у цій ситуації:
   • Сервер застосунків
   • Контролери домену в домені застосунку серверів
   • Довіряючи контролерів домену

причина

Ця проблема виникає, коли ще значного обсягу автентифікації NTLM або Kerberos PAC операції перевірки (або обидва), що відбуваються на сервері під керуванням Windows, і що обсяг перевищує обсяг, який може подаватися за один раз, рядового сервера або контролерів домену, які надають автентифікації. Іншими словами, це викликано є вузьким місцем ресурс автентифікації.

Перевірка автентичності NTLM та перевірки PAC виконанні присвячений потоків у процесі Lsass.exe, на комп'ютерах під керуванням Windows. Існує максимальну кількість ці нитки, які доступні для обробки цих запитів в той же Вільний час, і якщо прохання перевищує доступність ниток і запитів не може чекати, ця проблема виникає.

За промовчанням робочі станції є потоки, доступних для сценарій виконання, і рядові сервери два потоки, які доступні для сценарій виконання. Контролери домену повинен один потік доступні на канал безпеки надійних доменів. Це Максимальна кількість потоків, які призначені для цієї мети відомий як "Maxconcurrentapi" і настроюється.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, використовуйте одну або кілька з таких способів:
 • Встановіть таке виправлення а потім виконайте інтерактивні елементи, описані в на "Дані реєстру"розділу. Після інсталяції цього виправлення на Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 або Windows Server 2008 R2, maximumlimit кількість одночасних підключень між клієнтського комп'ютера та іншого сервера або контролера домену для автентифікації NTLM або PAC перевірки може бути змінена на 150. Це повинно бути зроблено на всіх серверах, що проявляють Perfmon Netlogon "semaphore тайм-аут" показання у їх виконанні журнали, або що мають в "NlpUserValidateHigher: не можна виділити клієнтських API слот" текст у своїх журналів про налагодження Netlogon.
 • Для застосунків і послуг, які використовують протокол NTLM просто налаштувати їх замість цього використовувати автентифікацію Kerberos. Методи, щоб зробити це буде унікальним для цих додатків.
 • Якщо Kerberos PAC верифікації розглядається як симптом, Kerberos PAC перевірку вимкнути Якщо послуга дозволяє. Це повинно бути зроблено на сервері, який має з'являтися Kerberos джерел системна подія в 7.

  ПриміткаKerberos PAC перевірки буде неможливо для пулів застосунків IIS або для деяких послуг, пов'язаних з Exchange.
Примітка Для того, щоб вирішити, що значення, щоб встановити на MaxConcurrentApi налаштування у вашому середовищі див нижче статті бази знань.

2688798 Як зробити performance tuning для автентифікації NTLM за допомогою параметра MaxConcurrentApi

Відомості про виправлення

Виправлення доступне з Microsoft. Однак, застосовувати лише для вирішення проблеми, описаної в цій статті. Застосовуйте це виправлення лише до системний інтегратор, які відчувають проблеми, описаної в цій статті. Це виправлення може потребувати додаткового приймальні випробування. Тому, якщо ви не завдає проблема, ми рекомендуємо рекомендує відкласти її вирішення до виходу чергового оновлення програмного забезпечення, що остаточну версію цього виправлення.

Якщо виправлення доступне для завантаження, є розділ "Виправлення доступне" у верхній частині цієї статті бази знань. Якщо цей розділ не відображається, зверніться до корпорації Майкрософт обслуговування і підтримки клієнтів, щоб отримати ці виправлення.

Примітка Якщо виникають додаткові проблеми, або якщо будь-які виправлення, можливо, доведеться створити окремий запит на обслуговування. Витрати на звичайні підтримки буде застосовуватися до додаткові застосунок-служба технічної підтримки і питання, які не відповідають критеріям для цього конкретного виправлення. Щоб отримати повний список номерів телефонів Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів або створити окремий запит на обслуговування відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Примітка Форма "Виправлення доступне" відображає мови, для якої доступний виправлення. Якщо потрібна мова не відображається, це тому, що поточні виправлення недоступна для цієї мови.

Необхідні умови

Для застосування цього виправлення на комп'ютері має бути запущено Windows 7, Windows Server 2008 R2, пакет оновлень 2 для Windows Vista або Windows Server 2008 з пакетом оновлень 2.

Дані реєстру

Важливо Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, де описано, як змінити реєстр. Проте неправильне внесення змін до реєстру може викликати серйозні проблеми. Тому переконайтеся, що ви виконаєте наступні інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту архівувати реєстру перед внесенням змін. Потім ви може відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівацію та відновлення реєстру клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
322756 архівувати та відновлення реєстру Windows
Після інсталяції виправлення, примножувати Maxconcurrentapi до більшого числа на всіх серверах, які мають Perfmon Netlogon "semaphore timeout" показання у їх виконанні журнали або які мають "NlpUserValidateHigher: не можна виділити клієнтських API слот" текст у своїх журналів про налагодження Netlogon. Для цього виконайте такі дії:
 1. Запустіть редактор реєстру.
 2. Знайдіть такий підрозділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Netlogon\Parameters
 3. Створити запис А реєстру:

  Ім’я: MaxConcurrentApi
  Тип: REG_DWORD
  Значення:автоматична інсталяція значення більшого числа, які випробування (будь-яке число більше за значення за промовчанням).
 4. У командному рядку запустіть net stop netlogonа потім запустити net start netlogon.
коментар до обговорення
 • Максимальне значення, яке можна налаштувати залежить від версії операційної системи та чи пропонується термінове виправлення.
  • Максимальна настроюваний параметр у Windows Server 2003 – 10.
  • Максимальна настроюється параметра в Windows Server 2008 (без виправлення в цій статті) – 10. З виправлення максимальний складає 150.
  • Максимальна настроюється параметра в Windows Server 2008 R2 (без виправлення в цій статті) – 10. З виправлення максимальний складає 150.
 • Якщо ви вирішили збільшити MaxConcurrentApivalue до більше, ніж 10, навантаження і продуктивність необхідний параметр повинно бути підтверджено в середовищі невиробничої перед упровадженням у виробництво. Це рекомендував, щоб переконатися, що Збільшення цього значення не викликають інші ресурс вузькі місця.
Щоб вимкнути Kerberos PAC перевірки на сервері, виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Запустіть програму Regedt32.
 2. Знайдіть ключовий шлях до реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Lsa\Kerberos\Parameters.
 3. У цьому місці реєстру створіть параметр DWORD під назвою ValidateKdcPacSignature.
 4. Установіть значення ValidateKdcPacSignature значення 0.
 5. Перезавантажте сервер.
Примітка Kerberos PAC перевірки буде неможливо для пулів застосунків IIS або для деяких послуг, пов'язаних з Exchange.

Необхідність перезавантаження

Після інсталяції цього виправлення, необхідно перезавантажити комп’ютер-зразок.

Відомості про файли

Це виправлення не замінює попередні версії виправлень.

Відомості про файл

Англійська (США) версії цього виправлення інсталює файли з атрибутами, зазначеними в наведених нижче таблицях. Дати й часу ці файли перераховані в всесвітній координований Вільний час (UTC). Дати й часу для цих файлів на локальному комп'ютері відображаються за місцевим часом разом з поточного упередженість літній Вільний час (DST). Крім того, дати й часу можуть змінюватися після виконання певних дій із файлами.

 • Файли з розширенням MANIFEST (.manifest) і MUM файли (.mum), установлених для кожного оточення перераховані окремо в розділі "відомості про додаткові файли для Windows Vista і Windows Server 2008". MUM і MANIFEST файлів і на пов'язані файли каталогу безпеки (.cat), дуже важливі для стану оновлюваного компонента. Файли каталогу безпеки, для яких не вказано атрибути, підписані із цифровим підписом корпорації Майкрософт.

Відомості про файли для Windows Vista і Windows Server 2008

Відомості про файли для системний інтегратор на базі x86-процесорів версій Windows Server 2008 та Windows Vista
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформа
Netlogon.dll6.0.6002.22289592,89616 Грудня 200912: 09x 86
Nlsvc.MOFНе застосовується2,87303-Apr.-200921: 24Не застосовується
Відомості про файли для системний інтегратор на базі x64-процесорів версій Windows Server 2008 та Windows Vista
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформа
Netlogon.dll6.0.6002.22289716,80016 Грудня 200912: 07x-64
Nlsvc.MOFНе застосовується2,87303-Apr.-200920: 58Не застосовується
Відомості про файли для версій Windows Server 2008 IA-64-процесорів
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформа
Netlogon.dll6.0.6002.222891,216,51216 Грудня 200912: 05IA-64
Nlsvc.MOFНе застосовується2,87303-Apr.-200920: 59Не застосовується

Відомості про файли для Windows 7 і Windows Server 2008 R2

Windows 7 і Windows Server 2008 R2 файл відомості коментар до обговоренняВажливо Поточних виправлень Windows 7 і Windows Server 2008 R2 термінові виправлення включені в ті же пакунки. Однак, на сторінці виправлення запит на вказуються для обох операційних системний інтегратор. Запросити до пакета виправлень для однієї або обох операційних системний інтегратор, виберіть виправлення, указане в розділі "Windows 7/Windows Server 2008 R2". Завжди можна знайти в розділі "Застосовується до", щоб визначити фактичні операційної системи, до якої застосовується виправлення.
 • Файли з розширенням MANIFEST (.manifest) і MUM файли (.mum), установлених для кожного оточення перераховані окремо у розділі "Додаткові" відомості про файли для Windows Server 2008 R2, так і для Windows 7. MUM і MANIFEST файлів і на пов'язані файли каталогу безпеки (.cat), дуже важливі для стану оновлюваного компонента. Файли каталогу безпеки, для яких не вказано атрибути, підписані із цифровим підписом корпорації Майкрософт.
Для всіх підтримуваних версій Windows 7 x86-
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформа
Netlogon.dll6.1.7600.20576563,71216 Листопада 200906: 40x 86
Nlsvc.MOFНе застосовується2,87310 Червня 200921: 29Не застосовується
Для всіх підтримуваних версій системний інтегратор на базі x64-процесорів, Windows 7 і Windows Server 2008 R2
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформа
Netlogon.dll6.1.7600.20576692,73616 Листопада 200907: 45x-64
Nlsvc.MOFНе застосовується2,87310 Червня 200920: 47Не застосовується
Для всіх підтримуваних версій Windows Server 2008 R2 IA-64-процесорів
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформа
Netlogon.dll6.1.7600.205761,148,41616 Листопада 200906: 10IA-64
Nlsvc.MOFНе застосовується2,87310 Червня 200920: 52Не застосовується


Стан

Microsoft має підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Додаткові відомості

Це виправлення буде включено в Windows 7 з пакетом оновлень 1 (SP1) та Windows Server 2008 R2 з пакетом оновлень 1 (SP1).

Параметр MaxConcurrentApi і настройки за промовчанням для нього є спадщиною, Windows 2000 та обмеженого апаратних можливостей того часу. З старого обладнання що дозволяє додаткові теми і вони будуть генерувати трафік RPC було серйозною проблемою і була можливість вузькі місця, якщо занадто багато потоків команд були створені. З нових апаратних платформ і поліпшення продуктивності це обмеження продуктивності устаткування не могли відбуваються. Як завжди це важливо оцінити і зрозуміти продуктивності серверів в середовищі, перш ніж ви збільшити потенціал завантаження за допомогою високе значення MaxConcurrentApi .

Для отримання додаткових відомостей про сценарій виконання служби Netlogon налагодження протоколювання (Netlogon.log), клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
109626 Ввімкнення журналу налагодження для служба Net Logon
Додатковий lessening крок може бути виконана на контролерах домену під керуванням Windows Server 2003, які є в їх журнал налагодження служби Netlogon записів, які вказують, що клієнти відправляєте <null>\</null>ім'я користувача Замість ім'я домену\ім'я користувача. Кроки, описані у статті бази знань Microsoft Knowledge Base:
923241 Lsass.exe процес може зависнути чи багато зовнішніх трасти на контролері домену під керуванням Windows Server 2003
Додаткові відомості про сценарій виконання об'єкта моніторингу продуктивності Netlogon доступний, разом з оновлення, щоб додати цей об'єкт продуктивності у Windows Server 2003. Є оновлення для Windows Server 2003, яка дає змогу контролювати швидкість та прохідної NTLM authentications. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
928576 Нові Лічильники продуктивності для Windows Server 2003 дають змогу контролю роботи Netlogon автентифікації

Є оновлення для Windows Server 2008 R2, яка вводить нові події для відстеження перевантаження Netlogoan API:

Доступні нові запис А бізнес-партнера журналу подій, що відслідковувати затримки автентифікації NTLM і невдачі в Windows Server 2008 R2
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=KB;EN-US; 2654097
Щоб отримати додаткові відомості про термінологію оновлення програмного забезпечення клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
824684 Опис Стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт

Відомості про додаткові файли

Відомості про додаткові файли для Windows Vista і Windows Server 2008

Відомості про додаткові файли для системний інтегратор на базі x86-процесорів версій операційної системи Windows Vista і Windows Server 2008
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуUpdate.MUM
Версія файлуНе застосовується
Розмір файлу3,068
Дата (UTC)16 Грудня 2009
Часом (UTC)21: 16
ПлатформаНе застосовується
Ім'я файлуX86_d097c3e62c5fe28649de747cfa96d8cc_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_8f4d35d9370e9c53.MANIFEST
Версія файлуНе застосовується
Розмір файлу705
Дата (UTC)16 Грудня 2009
Часом (UTC)21: 16
ПлатформаНе застосовується
Ім'я файлуX86_microsoft-windows безпека netlogon_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_ffda50c84e769578.manifest
Версія файлуНе застосовується
Розмір файлу22,701
Дата (UTC)16 Грудня 2009
Часом (UTC)14: 05
ПлатформаНе застосовується
Відомості про додаткові файли для системний інтегратор на базі x64-процесорів версій Windows Server 2008 та Windows Vista
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуAmd64_0fe0181b07108c9de21c48d7ff24c52a_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_f87d1e5f85e49530.MANIFEST
Версія файлуНе застосовується
Розмір файлу1.060
Дата (UTC)16 Грудня 2009
Часом (UTC)21: 16
ПлатформаНе застосовується
Ім'я файлуAmd64_microsoft-windows безпека netlogon_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_5bf8ec4c06d406ae.manifest
Версія файлуНе застосовується
Розмір файлу23,180
Дата (UTC)16 Грудня 2009
Часом (UTC)15: 52
ПлатформаНе застосовується
Ім'я файлуUpdate.MUM
Версія файлуНе застосовується
Розмір файлу3,092
Дата (UTC)16 Грудня 2009
Часом (UTC)21: 16
ПлатформаНе застосовується
Ім'я файлуWow64_microsoft-windows безпека netlogon_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_664d969e3b34c8a9.manifest
Версія файлуНе застосовується
Розмір файлу18,332
Дата (UTC)16 Грудня 2009
Часом (UTC)14: 00
ПлатформаНе застосовується
Відомості про додаткові файли для версій Windows Server 2008 IA-64-процесорів
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуIa64_93a1c37632c96e8463a7fa3608662f92_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_f505daf555102feb.MANIFEST
Версія файлуНе застосовується
Розмір файлу1,058
Дата (UTC)16 Грудня 2009
Часом (UTC)21: 16
ПлатформаНе застосовується
Ім'я файлуIa64_microsoft-windows безпека netlogon_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_ffdbf4be4e749e74.manifest
Версія файлуНе застосовується
Розмір файлу23,156
Дата (UTC)16 Грудня 2009
Часом (UTC)16: 08
ПлатформаНе застосовується
Ім'я файлуUpdate.MUM
Версія файлуНе застосовується
Розмір файлу2,247
Дата (UTC)16 Грудня 2009
Часом (UTC)21: 16
ПлатформаНе застосовується
Ім'я файлуWow64_microsoft-windows безпека netlogon_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_664d969e3b34c8a9.manifest
Версія файлуНе застосовується
Розмір файлу18,332
Дата (UTC)16 Грудня 2009
Часом (UTC)14: 00
ПлатформаНе застосовується

Відомості про додаткові файли для Windows 7 і Windows Server 2008 R2

Додаткові файли для всіх підтримуваних версій Windows 7 x86-


Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформа
Package_for_kb975363_rtm ~ 31bf3856ad364e35 ~ x 86 ~ ~ 6.1.1.0.mumНе застосовується1,94716 Листопада 200909: 45Не застосовується
X86_microsoft-windows безпека netlogon_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20576_none_fe237c4db262181f.manifestНе застосовується35,54116 Листопада 200908: 08Не застосовується
Додаткові файли для всіх підтримуваних версій системний інтегратор на базі x64-процесорів, Windows 7 і Windows Server 2008 R2

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформа
Amd64_microsoft-windows безпека netlogon_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20576_none_5a4217d16abf8955.manifestНе застосовується35,54716 Листопада 200908: 11Не застосовується
Package_for_kb975363_rtm ~ 31bf3856ad364e35 ~ amd64 ~ ~ 6.1.1.0.mumНе застосовується2181 чоловік16 Листопада 200909: 45Не застосовується
Wow64_microsoft-windows безпека netlogon_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20576_none_6496c2239f204b50.manifestНе застосовується16,59616 Листопада 200908: 01Не застосовується
Додаткові файли для всіх підтримуваних версій Windows Server 2008 R2 IA-64-процесорів

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформа
Ia64_microsoft-windows безпека netlogon_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20576_none_fe252043b260211b.manifestНе застосовується35,54416 Листопада 200909: 06Не застосовується
Package_for_kb975363_rtm ~ 31bf3856ad364e35 ~ ia64 ~ ~ 6.1.1.0.mumНе застосовується1,68316 Листопада 200909: 45Не застосовується
Wow64_microsoft-windows безпека netlogon_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20576_none_6496c2239f204b50.manifestНе застосовується16,59616 Листопада 200908: 01Не застосовується

Властивості

Номер статті: 975363 - Востаннє переглянуто: 1 листопада 2012 р. - Редакція: 2.0
Ключові слова: 
kbqfe kbhotfixserver kbsurveynew kbautohotfix kbexpertiseinter kbbug kbfix kbmt KB975363 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 975363

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com