Objednávky neočekávaně stane jen pro čtení, pokud pravidla pracovního postupu nebo SDK aplikace změní stav zakázky "Probíhá" v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 975579 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud pravidlo pracovního postupu nebo Software Development Kit (SDK) aplikace změní stav objednávky "Probíhá" v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 pořadí neočekávaně stane jen pro čtení. K tomuto problému dochází, pokud instalaci 6 kumulativní aktualizace pro Microsoft Dynamics CRM 4.0 nebo 5 kumulativní aktualizace pro Microsoft Dynamics CRM 4.0.
Další informace o 6 kumulativní aktualizace pro Microsoft Dynamics CRM 4.0 a 5 kumulativní aktualizace pro Microsoft Dynamics CRM 4.0 klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
970148Je k dispozici kumulativní aktualizace 6 Microsoft Dynamics CRM 4.0
970141Je k dispozici kumulativní aktualizace 5 Microsoft Dynamics CRM 4.0

Příčina

K tomuto problému dochází, protože je na "Odesláno" pravidla pracovního postupu při změně stavu objednávky nebo SDK aplikace změní stav zakázky "Probíhá." Pořadí tedy stane jen pro čtení.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix


Pokud jste nainstalovali Update Rollup 6, musíte odinstalovat Update Rollup 6 před instalací nejnovější kumulativní kumulativní aktualizace pro Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Vlastnosti

ID článku: 975579 - Poslední aktualizace: 22. října 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe KB975579 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:975579

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com