HTML, které jsou obsaženy v poli šablony e-mailu je zobrazena jako prostý text v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 975770 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Máte šablony e-mailu, který má kód HTML, který je obsažen v šabloně pole v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Potom můžete vytvořit e-mailovou zprávu, používající šablony e-mailu. Kód HTML, který je obsažený v poli Šablona je však neočekávaně zobrazena jako prostý text. Očekáváte formátovaný kód HTML namísto prostého textu kódu HTML, který má být zobrazen.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože šablony e-mailu se pokusí provést bezpečné kód HTML šablony e-mailu zjistí formátování HTML. Toto chování zabrání škodlivý kód HTML nebo skriptovací kód spuštění ve formuláři e-mailů aplikace CRM.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní kumulativní aktualizaci pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0.Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix


Po instalaci nejnovější kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0, musíte přidat klíč registru EmailTemplateBodyHTMLNoEncode. Postupujte takto:
Důležité Tento oddíl, metody nebo úkol obsahuje kroky, které vám sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a stiskněte klávesu ENTER.
  2. V Editoru registru vyhledejte následující podklíč:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSCRM
  3. Klepněte pravým tlačítkem myši na MSCRM, přejděte na příkaz Nový, klepněte na příkaz Hodnota DWORD a pak zadejte EmailTemplateBodyHTMLNoEncode.
  4. Poklepejte na EmailTemplateBodyHTMLNoEncode a potom v poli Údaj hodnoty typu 1.

    Poznámka:Pokud položka registru EmailTemplateBodyHTMLNoEncode je nastavena na 1, Microsoft Dynamics CRM dekóduje kód HTML v těle šablony a zobrazí se pak formátovaný kód HTML. Avšak pokud položka registru EmailTemplateBodyHTMLNoEncode je nakonfigurován tak, aby se hodnota 0 nebo chybí položka registru EmailTemplateBodyHTMLNoEncode, text šablony e-mailové není kódován. Kód HTML je proto neočekávaně zobrazena jako prostý text.
  5. Klepněte na tlačítko OK.

Vlastnosti

ID článku: 975770 - Poslední aktualizace: 11. února 2010 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbfix kbsurveynew kbmbsmigrate kbexpertiseinter KB975770 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:975770

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com