MS09-062: Popis aktualizace zabezpečení pro rozhraní GDI + pro Forefront Client Security v systému Windows 2000: 13. října 2009

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 975962 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Společnost Microsoft vydala bulletin zabezpečení MS09-062. Chcete-li zobrazit celý obsah bulletinu zabezpečení, navštivte jeden z následujících webů společnosti Microsoft:

Pomoc a podpora pro tuto aktualizaci zabezpečení

Pro domácí uživatele je k dispozici bezplatná podpora na čísle 1-866-PCSAFETY ve Spojených Státech a v Kanadě, nebo se mohou obrátit na místní pobočku společnosti Microsoft. Informace o tom, jak kontaktovat místní pobočku společnosti Microsoft ohledně podpory aktualizace zabezpečení, naleznete na následujícím webu mezinárodní podpory:
http://support.microsoft.com/common/international.aspx?rdpath=4
Severoamerickou Zákazníci mohou také získat okamžitý přístup Neomezená bezplatná e-mailovou podporu nebo podporu neomezený počet jednotlivých konverzace návštěvou na následujícím webu:
http://support.microsoft.com/oas/default.aspx?&prid=7552
Pro podnikové zákazníky je podpora pro aktualizace zabezpečení k dispozici prostřednictvím standardních kontaktů podpory.

Další informace

Známé problémy s touto aktualizací zabezpečení

  • Tato aktualizace není uveden v položce Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech. Chcete-li tuto aktualizaci odinstalovat, otevřete příkazový řádek, zadejte následující příkaz a poté stiskněte klávesu ENTER:
    MSIPATCHREMOVE Msiexec.exe/i {E8B56B38-A826-11DB-8 C 83-0011430C73A4} = {71E0C3BA-F4F0-4289-84BF-A90235AE667E}
  • Správnou funkci agenta antimalwarových Forefront Client Security vyžaduje GDI + je nainstalované. Však GDI + není k dispozici na Windows 2000 Service Pack 4. To je důvod, instalace klienta Forefront Client Security nainstaluje Gdiplus.dll v podadresáři antimalwarových v počítači se systémem Windows 2000 SP4. Bulletinu zabezpečení MS09-062 je uvedeno, Windows 2000 Service Pack 4 je software neobsahující. Tato aktualizace zabezpečení je tedy nutná pro odstranění chyb zabezpečení způsobených nasazením programu Forefront Client Security do systému Windows 2000 Service Pack 4.

    Tato aktualizace se týká pouze Windows 2000 Service Pack 4 a tato aktualizace aktualizuje pouze soubor Gdiplus.dll je nasazen instalace klienta Forefront Client Security. Pokud počítač se systémem Windows 2000 s programem Forefront Client Security obsahuje i další ohrožené knihovny GDI+, které byly nainstalovány jinými softwarovými balíčky, instalace tyto knihovny neaktualizuje.

Požadavek na restartování

Po instalaci této aktualizace zabezpečení je třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení aktualizace

Tato aktualizace zabezpečení nahrazuje následující aktualizaci zabezpečení:
957177MS08-052: Popis aktualizace zabezpečení pro rozhraní GDI+ pro program Forefront Client Security nainstalovaný v systému Windows 2000: 9. září 2008

INFORMACE O SOUBORECH

Verze této aktualizace zabezpečení pro národní prostředí Angličtina (Spojené státy) má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Gdiplus.dll5.2.6001.223191,748,99224. Září 200902: 57X86

Vlastnosti

ID článku: 975962 - Poslední aktualizace: 13. října 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Forefront Client Security na těchto platformách
    • Microsoft Windows 2000 Service Pack 4
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbbug kbsecvulnerability kbsecurity kbsecbulletin kbqfe kbexpertiseinter KB975962 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:975962

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com